Друк e-mail

Terrain Editor для ArcGIS

Редагування файлів Terrain баз геоданих по стереознімку

ERDAS Terrain Editor для ArcGIS - це доповнення до модуля Stereo Analyst для ArcGIS, яке дозволяє редагувати файли Terrain баз геоданих. Файли цього типу є наборами точок і структурних ліній, відображених у вигляді горизонталей і мереж трикутників. Під час редагування точок моделі рельєфу, горизонталі динамічно змінюються, оптимізуючи дешифрування зображення місцевості. Для успішного редагування моделей місцевості в модуль включено повний набір інструментів створення і редагування точок, структурних ліній і площ (включаючи інструменти автокореляції нових точок).

Комплексний робочий процес в ArcGIS

Як і модуль Stereo Analyst для ArcGIS, ERDAS Terrain Editor працює безпосередньо на платформі ArcGIS, розширюючи можливості користувача по редагуванню файлів Terrain баз геоданих.

Заснований на модулі Terrain Editor для LPS

ERDAS Terrain Editor для ArcGIS заснований на відомому модулі Terrain Editor, що входить до фотограмметричного пакету LPS. Кожне рішення розроблено з урахуванням підтримуваних форматів і користувацького інтерфейсу для повноцінної інтеграції в робочі процеси користувача.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search