Итальянская обувь https://grisport.net.ua информация по Grisport тут, заходи.
Друк e-mail

ERDAS IMAGINE Photogrammetry ImageEqualizer

Ефективне коригування та підготовка вихідних зображень

Важливий інструмент для фахівців, які працюють з відсканованими аерофотознімками та незбалансованими супутниковими зображеннями - ERDAS ImageEqualizer - використовується для корекції відхилень та дефектів зображень, що виникають через яскраві плями, маскування, атмосферні ефекти або обробки знімків. ERDAS ImageEqualizer дозволяє швидко виправити дефекти зображень за допомогою зміни параметрів яскравості та контрасту кожного кольорового каналу кожного зображення в одному проекті. Крім того, модуль дозволяє застосувати вибрані на основі одного зображення параметри до всіх зображень в проекті, що буває особливо важливо при підготовці знімків для створення мозаїки. Миттєвий перегляд зображень, що настроюється, поряд зі знайомою користувачам архітектурою і можливістю пакетної обробки даних, робить ERDAS ImageEqualizer простим і ефективним фотограмметричних рішенням.

Створення кольорозбалансованих та радіометрично скоригованих зображень

ERDAS ImageEqualizer використовує спеціальні алгоритми для радіометричної корекції, у тому числі видалення відблисків, віньєтування.

Динамічне відображення результатів корекції

Можливості ERDAS ImageEqualizer дозволяють переглядати результати зміни параметрів в алгоритмі обробки негайно, без запуску процесу обробки. Це дозволяє користувачеві бути впевненими у отриманих результатах до того, як дані будуть оброблені.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search