Друк e-mail

ORIMA

ORIMA - це додатковий модуль для ERDAS IMAGINE Photogrammetry, що надає інструменти для виконання високоточної аерофототріангуляціі та просунутого візуального аналізу. Програма дозволяє обробляти дані з кадрових камер, зі скануючих знімальних систем ADS40, ADS80 і з інших цифрових сенсорів. Принцип роботи ORIMA заснований на випробуваних технологіях, які використовують фотограметристи усього світу.

Перевірені та надійні технології

При використанні ORIMA у користувача ніколи не виникне претензій до точності. Завдяки повному набору інструментів, ORIMA дозволяє Фотограметристу досягти неперевершеної точності обробки даних. Можливості ORIMA включають підтримку багатомоніторних конфігурацій при вимірюванні точок. Повністю автоматичний пошук сполучних точок (АРМ) виконується в багатопотоковому режимі, а також напівавтоматичне вимірювання контрольних точок - у стерео або моно режимі. Крім того, ORIMA самостійно обчислює сітку корекції для компенсації локалізованих систематичних помилок.

Повна підтримка даних бортових GNSS-приймачів та інерційної системи навігації

При обробці даних ORIMA враховує показники бортового GNSS-приймача та інерційної системи навігації (ІНС), у тому числі зміщення антени GNSS-приймача та нев'язку ІНС.

Повна інтеграція з IMAGINE Photogrammetry

ORIMA повністю підтримує всі системи координат і висот, присутні в IMAGINE Photogrammetry, забезпечує математичне рішення для проектів тріангуляції в недекартовій системі координат. Всі необхідні перетворення координат відбуваються в ORIMA гранично зрозуміло.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search