Друк e-mail

IMAGINE Photogrammetry eATE

IMAGINE Photogrammetry eATE - це новий додатковий модуль в IMAGINE Photogrammetry для створення цифрових моделей рельєфу високого дозволу (ЦМР) з стереозображень. Завдяки новому інтерфейсу та складним алгоритмам створення і класифікації рельєфу, eATE надає особливі можливості по роботі з ЦМР. Модуль eATE працює з даними, що отримуються як із супутників, так і в результаті аерофотозйомки, дозволяє працювати в багатопроцесорному, багатомашинному середовищі.

IMAGINE Photogrammetry eATE використовує вбудовану класифікацію для створення ЦМР, що вимагають мінімального редагування.

Точні, як ніколи

Сучасні повітряні та космічні сенсори досягли видатного рівня роздільної здатності знімків, IMAGINE Photogrammetry eATE використовує ці можливості для створення ЦМР високої щільності. Гнучкість при роботі з ЦМР досягається за рахунок повного контролю на всіх етапах створення ЦМР.

Використання сучасних технологій

IMAGINE Photogrammetry eATE використовує можливості багатоядерних процесорів, а також комп'ютери, розташовані в локальній мережі. Це масштабоване рішення ідеальне для створення ЦМР як невеликих територій, так і цілих регіонів.

Гнучкість за допомогою інновацій

IMAGINE Photogrammetry eATE дає користувачам можливість створювати дані одночасно в різних форматах, в тому числі у вигляді хмари крапок у форматі LAS. Це дозволяє проводити візуалізацію в 3D, зв'язавши точки ЦМР з LAS-файлу з відповідними точками вихідного знімка. Використовуючи алгоритми класифікації, можна залишати або прибирати об'єкти у вихідних даних.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search