Друк e-mail

IMAGINE Photogrammetry Stereo

Вдосконалене створення геопросторових даних при перегляді в 3D

IMAGINE Photogrammetry Stereo - додатковий модуль IMAGINE Photogrammetry для створення геопросторових даних за допомогою перегляду стереоскопічних зображень. Сприйняття зображень реального світу, в тому числі в 3D, значно полегшує високоточний збір даних на всіх етапах фотограмметричного процесу, включаючи аерофототріангуляцію, редагування рельєфу та збір даних. У поєднанні з іншими модулями IMAGINE Photogrammetry (IMAGINE Photogrammetry Core, IMAGINE Photogrammetry Terrain Editor, ORIMA або PRO600) IMAGINE Photogrammetry Stereo допомагає фахівцям підвищити продуктивність робіт зі створення або оновлення геопросторових даних.

Плавний і швидкий показ стереозображень

IMAGINE Photogrammetry Stereo пропонує повний набір функцій для спрощення подання стереозображень. Функціонал включає можливості одночасного перегляду декількох стереозображень, безперервного і дискретного масштабування, надточного позиціонування курсору та вимірювань, а також різних переміщень курсору і безліч опцій відображення. Широкий набір інструментів, доповнений швидким рендерингом графіки, робить IMAGINE Photogrammetry Stereo простим у використанні модулем.

Вимірювання точок по декількох стереозображеннях

IMAGINE Photogrammetry Stereo - надзвичайно ефективний інструмент для збору та редагування сполучних, контрольних і перевірочних точок на зображеннях, що перекриваються. У модулі передбачено можливості по створенню декількох вікон перегляду знімків в моно- або стереорежимі для відображення даних і вимірювань. Для досягнення оптимального результату в цих вікнах доступні операції масштабування, повороту і переміщення знімків. Крім того, існує можливість швидко отримувати контрольні точки з джерел даних у стереорежимі та передавати їх у джерела даних у монорежимі.

Містить інструменти для поліпшення зображень

Як доповнення можливостей 3D візуалізації, у IMAGINE Photogrammetry Stereo містяться інструменти для поліпшення зображень, які включають регулювання яскравості і контрасту, а також настроювання динамічного діапазону.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search