Друк e-mail

IMAGINE Photogrammetry Core

IMAGINE Photogrammetry Core - основа програмного пакету для фотограмметричної обробки даних ДЗЗ IMAGINE Photogrammetry. IMAGINE Photogrammetry Core забезпечує проведення необхідних робочих процесів фотограмметричної обробки даних ДЗЗ. В результаті користувач отримує повноцінну інформацію про території та об'єкти місцевості. У цьому модулі представлені основні функції IMAGINE Photogrammetry, наприклад: створення і редагування проектів, управління елементами внутрішнього орієнтування, вимір наземних контрольних точок, автоматичний пошук сполучних точок для пар знімків, фототріангуляція блоку знімків, створення цифрових моделей рельєфу, ортотрансформування знімків або створення ортофотопланів. Зручний графічний інтерфейс і орієнтована на результат організація робочих процесів дозволяють IMAGINE Photogrammetry Core чудово справлятися із завданнями представлення, обробки та управління великою кількістю знімків, що покривають величезні території.

Підтримка новітніх процесів обробки даних ДЗЗ

Обсяги необроблених даних ДЗЗ з великого числа знімальних систем постійно зростають. У поєднанні з необхідністю швидкого отримання достовірної просторової інформації, обробка цих даних вимагає від професіоналів в області фотограмметрії використання сучасних алгоритмів. Втрата якості під час обробки неприпустима. IMAGINE Photogrammetry Core має автоматизовані інструменти, які дозволяють підвищити продуктивність фотограмметричної обробки даних і аналізу аерокосмічної інформації. Використовуючи IMAGINE Photogrammetry Core, фахівці з обробки даних ДЗЗ зможуть значно підвищити продуктивність роботи без втрати якості.

Відкритий доступ до фотограмметричних проектів

Система управління проектами IMAGINE Photogrammetry Core дозволяє вручну задавати параметри на всіх етапах фотограмметричної обробки. Простий інтерфейс, якісна візуалізація даних, вбудовані інструменти для формування звітів та управління проектами роблять цю програму зручною для фотограметристів, фахівців з ГІС та аналізу просторових даних.

Поєднання з IMAGINE Advantage

Ліцензія IMAGINE Photogrammetry Core включає в себе всі функції IMAGINE Advantage, що дозволяють користувачам збільшувати вартість кінцевих матеріалів за рахунок тематичної обробки та аналізу даних в одному технологічному процесі. IMAGINE Advantage підтримує роботу з більш ніж 150 форматами даних. Крім того, користувач може використовувати додаткові модулі IMAGINE для підвищення продуктивності та якості кінцевого результату.

Модуль ERDAS Mosaic Pro в IMAGINE Photogrammetry Core

Створення безшовних мозаїк з тисяч знімків - завдання для модуля Mosaic Pro. Ця програма спрощує технологічний процес за рахунок інтеграції всіх інструментів в єдину панель. Вона полегшує створення безшовних мозаїк знімків, дозволяє переглядати зображення перед остаточною обробкою. Володіючи великим набором інструментів для радіометричної корекції, а також можливостями потокової обробки і прямого запису у формати високого ступеня стиснення, ERDAS Mosaic Pro відповідає високим стандартам продуктивності сучасної аерокосмічної галузі.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search