Друк e-mail

IMAGINE Photogrammetry (колишній LPS)

Ефективне перетворення «сирих» даних в точні та надійні геопросторові дані

IMAGINE Photogrammetry включає повний набір інструментів для виконання фотограмметричних робіт, у тому числі: аерофототріангуляцію, створення моделей місцевості, створення ортомозаік і тривимірних об'єктів. IMAGINE Photogrammetry збільшує продуктивність робіт за допомогою інструментів точного автоматичного вимірювання сполучних точок, редагування рельєфу та вилучення властивостей об'єктів. Маючи велику кількість додаткових модулів, IMAGINE Photogrammetry може бути легко адаптований під конкретні запити користувача.

Збільшення продуктивності

Ключові особливості IMAGINE Photogrammetry, що забезпечують високу продуктивність - автоматизовані алгоритми, швидка обробка та орієнтованість на виробничий процес. Інтерфейс побудований так, що процес обробки даних відбувається крок за кроком: починаючи від створення моделі сенсора та закінчуючи створенням ортофотопланів.

Збільшення точності

Сучасні фотограмметричні алгоритми обробки зображень для автоматичного вимірювання сполучних точок, аерофототриангуляціі та автоматичного вилучення моделей місцевості забезпечують IMAGINE Photogrammetry видатну точність, одночасно збільшуючи продуктивність. Вбудовані засоби перевірки якості даних, звіти про точність й інструменти редагування забезпечать необхідний рівень якості.

Гнучкість і масштабованість

IMAGINE Photogrammetry підтримує різні процеси обробки даних, отриманих з різних сенсорів, а також можливість створювати фотограмметричні проекти для широкого кола додатків, починаючи від ГІС та закінчуючи високоточними інженерними додатками. На додаток до основного багатофункціонального модуля IMAGINE Photogrammetry Core, IMAGINE Photogrammetry може бути розширений додатковими модулями, комбінація яких дозволить вирішувати завдання будь-якого рівня складності.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search