Друк e-mail

ERDAS APOLLO Solution Toolkit

Адаптація та розширення APOLLO

З допомогою ERDAS APOLLO Solution Toolkit користувач може розширити функціональність стандартного web-клієнта APOLLO або створити власний, додати підтримку web-сервісами нових типів даних або метаданих. Крім того, існує можливість додати підтримку сервісів OGC та засоби візуалізації у власний ГІС додаток користувача. ERDAS APOLLO Solution Toolkit дозволяє здійснювати доступ до даних через браузер будь-якого комп'ютера, без установки спеціального ПО.

Налаштування APOLLO під індивідуальні завдання користувача

ERDAS APOLLO Solution Toolkit може бути налаштований у відповідності з вимогами індивідуального користувача і для вирішення конкретних завдань з управління геопросторовими даними.

Мінімізація ризиків і часу інтеграції

ERDAS APOLLO Solution Toolkit включає в себе готові геопросторові віджети, які можуть бути легко інтегровані в будь-який додаток ERDAS APOLLO. Завдяки великій документації та наявності зразків додатків і шаблонів, ERDAS APOLLO Solution Toolkit значно спрощує процеси інтеграції APOLLO з іншими додатками.

Оптимізація налаштувань

ERDAS APOLLO Solution Toolkit дозволяє створювати власні web-клієнти або розширювати функціональність стандартного web-клієнта ERDAS APOLLO. Також можна налаштувати і розширити функціональність сервісів APOLLO. Використовуючи ERDAS APOLLO Solution Toolkit, користувач може збільшити число підтримуваних ERDAS APOLLO форматів даних і метаданих, а також створювати власні правила оформлення і змінювати параметри відображення. API надає доступ до створюваних в APOLLO сервісів, як до стандартних OGC сервісів (WMS, WFS, WCS та ін.)

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search