Друк e-mail

ERDAS APOLLO Essentials - SDI

Корпоративна платформа для створення та роботи з векторними та растровими даними, моделями рельєфу, картами та іншими даними

ERDAS APOLLO Essentials-SDI - просте програмне рішення для створення каталогу і передачі даних як всередині окремого підприємства, так і в Інтернет. Це універсальна, розширювана інфраструктура просторових даних (ІПД) яка дозволяє описувати, оформляти, забезпечувати захист, реєструвати і публікувати векторні і растрові дані, цифрові моделі рельєфу (ЦМР) за допомогою веб-сервісів, повністю сумісних зі стандартами OGC і ISO. ERDAS APOLLO Essentials-SDI - самодостатня система, яка відповідає основним вимогам клієнтів, а також має можливості для розширення, що важливо для підприємств, які швидко розвиваються.

Універсальна та маштабована платформа

ERDAS APOLLO Essentials-SDI відповідає всім вимогам організацій, що працюють в сучасних умовах. Масштабований за допомогою кластеризації і заснований на відкритих стандартах, ERDAS APOLLO Essentials-SDI є універсальною платформою, яка дозволяє організаціям обмінюватися даними не тільки між собою, а й публікувати їх для загального доступу.

Розширена підтримка форматів геопросторових даних

ERDAS APOLLO Essentials-SDI за замовчуванням підтримує велику кількість векторних і растрових форматів даних. Також за допомогою ERDAS APOLLO Solution Toolkit можна розширити можливості підтримки нових, спеціалізованих або систематизованих форматів даних і метаданих.

Організований процес роботи з векторними, растровими і бізнес даними

ERDAS APOLLO Essentials-SDI реалізує повний процес роботи з растровими, векторними і бізнес даними. Для роботи з векторними даними доступні операції оформлення, візуалізації, експорту, пошуку, фільтрації та редагування. Процес роботи з растровими даними може бути значно розширений при використанні ERDAS APOLLO Advantage and Professional. Цей модуль включає в себе інструменти для оформлення та візуалізації даних. Процес роботи з бізнес даними дозволяє описувати і каталогізувати будь-який електронний контент, який потім користувач може знайти і завантажити у веб-клієнті APOLLO, наприклад, документи, фільми, фотографії або інтернет-посилання.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search