Друк e-mail

ERDAS APOLLO Essentials - Image Web Server

Найшвидший сервер для публікації растрових зображень

Переконатися в цьому можна прямо зараз, за адресою IWS

ERDAS APOLLO Essentials - Image Web Server - це спеціалізований високопродуктивний додаток, що дозволяє ефективно поширювати великі обсяги геопросторової інформації для тисяч користувачів, причому з одного сервера. Модуль вирішує проблеми інфраструктури, пов'язані з розгортанням великого обсягу растрових даних. Користувачі отримують миттєвий доступ до необхідної інформації через різноманітні інтерфейси і протоколи, які підходять для використання в кожному конкретному випадку. З ERDAS APOLLO Essentials - Image Web Server отримати доступ до знімків можна, використовуючи CAD, ГІС, мобільні, інтернет або настільні додатки.

Збільшення прибутку та повернення інвестицій за допомогою організації доступу до даних

Співробітники вашого підприємства, замовники та партнери можуть отримати швидкий доступ до потрібних знімків, коли вони їм необхідні, без збільшення вкладень в устаткування. Надання даних за допомогою різних протоколів забезпечує миттєвий доступ до знімків з різних додатків. Протоколи передачі даних включають в себе: Enhanced Compression Wavelet Protocol (ECWP), Optimized Tile Delivery Format (OTDF), OGC Web Map Service (WMS) і Web Map Tiling Service (WMTS).

Просте управління растровими даними

ERDAS APOLLO Essentials - Image Web Server дозволяє організувати централізоване зберігання даних, тим самим зменшуючи обсяг інформації та витрати на управління ним. Це означає, що у користувача буде більше часу на роботу з даними, у той час як на управління ними йому потрібно менше часу.

Безболісне розгортання

ERDAS APOLLO Essentials - Image Web Server управляє завантаженням даних, використовуючи тільки наявне обладнання і дозволяючи іншим додаткам сконцентруватися на виконанні їхніх специфічних завдань. Надійна архітектура забезпечує максимальну доступність і повну масштабованість архіву даних.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search