Друк e-mail

ERDAS APOLLO Professional

Надійний геопроцессінг на сервері

ERDAS APOLLO Professional виробляє геопроцессінг «на льоту», повністю реалізуючи специфікацію OGC Web Processing Service (WPS). Робочий процес побудований таким чином, що користувач, володіючи навіть невеликим обсягом знань у предметній області, може легко виконувати складні завдання. У рамках одного сервісу геопроцессінга користувач може виконувати такі моделі, як виявлення змін, аналіз місцевості або зміни висот. ERDAS APOLLO Professional володіє всіма можливостями ERDAS APOLLO Advantage і ERDAS APOLLO Essentials - SDI.

Збільшення цінності даних за допомогою геопроцессінга

ERDAS APOLLO Professional забезпечує геообробку керованих растрових геопросторових даних «на льоту». Підтримує створення моделей обробки в ERDAS IMAGINE 2011 і їх публікацію на сервері APOLLO, як сервіс WPS. Параметри доступу до моделей визначаються відповідно до ролі користувача і можуть бути налаштовані за допомогою APOLLO Data Manager. Одного разу опубліковані моделі геопроцессінга доступні для запуску користувачами з 2D і 3D клієнтів.

Користувачеві не потрібно бути фахівцем

Виконання геопроцессінга в ERDAS APOLLO Professional організовано таким чином, що користувач не потребує глибокого знання про роботу з даними дистанційного зондування. У моделі процесингу вказані зрозумілі заголовки і задані значення за замовчуванням. Попередньо сформований запит для каталогу автоматично перевіряє доступність даних для кінцевого користувача. Користувачеві необхідно лише вказати вхідні дані і необхідні значення, після чого спостерігати процес виконання.

Надійне, оптимізоване і централізоване виконання геопроцессінга

У ERDAS APOLLO Professional користувачі працюють з одним загальним архівом даних, що дозволяє зменшити об'єм зберігання надлишкової інформації. Просторова модель виконується на сервері, на якому зберігаються вхідні дані. Завдяки цьому відбувається економія трафіку, часу і простору на дисках. Результати геопроцессінга негайно додаються до каталогу, стають доступними іншим користувачам і можуть бути використані для подальшого виконання геопроцессінга.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search