Друк e-mail

ERDAS APOLLO Advantage

Великий обсяг даних для управління та спільної роботи

ERDAS APOLLO Advantage ефективно каталогізує дані і швидко організовує їх експорт у будь-який клієнт або додаток. Корпоративне рішення, сумісний зі стандартами Відкритого геопросторового консорціуму та Міжнародної організації зі стандартизації (OGC / ISO), ERDAS APOLLO Advantage вирішує завдання для уряду, бізнесу, і для будь-яких організацій, що здійснюють управління і розповсюдження просторових даних.

Легко каталогізувати, обмінюватися і поширювати дані всередині організації

Зберігання метаданих геопросторової інформації користувача може бути організовано в одному місці за допомогою завдань на пошук постійних змін. Масштабований з використанням технологій кластеризації, ERDAS APOLLO Advantage дозволяє обмінюватися даними за допомогою надійних технологій пошуку. ERDAS APOLLO повністю реалізує стандарти протоколів Web Mapping Service (WMS), Web Coverage Service (WCS), Catalogue Service (CS-W), Web Feature Service (WFS), Web Map Context (WMC) і стандарт метаданих ISO 19115/19139.

Організація системи безпеки на основі геопросторових обмежень

Система безпеки ERDAS APOLLO Advantage заснована на геопросторових обмеженнях. Програма надає інструменти для створення великих прихованих, захищених територій, а також відображення зон на основі заданих властивостей полігонів або масштабу карти. Обмеження можуть бути поширені як на окремого користувача, так і на групу. У ERDAS APOLLO параметри подання даних досить задати один раз, після чого кожен користувач отримає доступ до них на підставі його ролі і установок системи безпеки підприємства.

Обмін локальними даними і спільна робота

ERDAS APOLLO Advantage має інструменти для оперативної публікації «реактивних» даних, які періодично змінюються або створюються знову. У поєднанні з клієнтом ERDAS TITAN, ERDAS APOLLO надає користувачам можливість публікувати безпосередньо з робочого комп'ютера (з урахуванням прав доступу) і розміщувати на віртуальному 3D глобусі спільно використовувані дані і змішаний контент.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search