Друк e-mail

IMAGINE AutoSync

Автоматична та точна геоприв'язка зображень

IMAGINE AutoSync ™ - додатковий модуль для ERDAS IMAGINE ®, який дозволяє користувачам отримувати високоточні геометричні моделі перетворення двох і більше зображень, отриманих різними сенсорами, у різний час або з різною просторовою роздільною здатністю. Цей модуль може бути використаний для поліпшення прив'язки вже трансформованих наборів даних або для швидкої прив'язки нових, «сирих» знімків до зображень з координатною прив'язкою. IMAGINE AutoSync ™ автоматично генерує тисячі сполучних точок по двох зображеннях, дозволяючи поєднати їх з максимальною точністю.

IMAGINE AutoSync ™ дозволяє здійснювати попередній перегляд результатів. Після синхронізації даних, виправлене, відкаліброване зображення накладається на вихідне для оцінки точності калібрування.

IMAGINE AutoSync ™ дозволяє автоматично вирівнювати і ортотрансформувати нові знімки відносно вже наявних.

Неперевершена точність

За рахунок великого числа автоматично отримуваних точок, IMAGINE AutoSync ™ виробляє більш точне вирівнювання в порівнянні з вирівнюванням «вручну». Програма забезпечує геопросторовий зв'язок, гарантуючи неперевершену якість і надійність на початковому етапі процесу вирівнювання зображень. Ви можете використовувати AutoSync, вирішуючи такі завдання, як виявлення змін, збільшення роздільної здатності знімків і створення мозаїк.

Підвищення продуктивності

Застосування майстра організації робочого процесу робить використання IMAGINE AutoSync ™ легким та зручним. Автоматичне створення сполучних точок і можливість планування завдань для запуску в IMAGINE AutoSync ™ полегшують створення ортофотопланів.

Забезпечує відповідність даних

Використовуючи бібліотеку сенсорів ERDAS IMAGINE для прив'язки зображень, IMAGINE AutoSync ™ забезпечує відповідність даних за рахунок прив'язки нових зображень до вже наявних.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search