Друк e-mail

IMAGINE Objective

IMAGINE Objective містить набір інноваційних інструментів, за допомогою яких користувач може створювати і редагувати просторову інформацію за даними ДЗЗ. IMAGINE Objective дозволяє виробляти автоматизоване дешифрування знімків з достовірністю візуального. Крім того, IMAGINE Objective містить можливості обробки векторних даних для отримання результатів, готових до подання в ГІС.

Дешифрування об'єктів певної форми

Використання шаблонів відомої форми і спектральної яскравості (наприклад, певної моделі літака) дозволяє швидко і достовірно дешифрувати подібні об'єкти на знімку.

Автоматизація

За допомогою IMAGINE Objective можливо швидко оновлювати просторові дані. Завдяки автоматизованому процесу обробки растрових знімків, цей унікальний набір інструментів значно скорочує трудовитрати, час і вартість створення векторних просторових даних.

Оптимізація дешифрування повторюваних об'єктів

Для дешифрування специфічних об'єктів місцевості можуть бути розроблені спеціальні моделі, що поєднують характеристики спектральної яскравості і форми. Подібні моделі можуть бути збережені і використані при дешифруванні знімків, зроблених в інші дати, або знімків інших територій. Даний метод організації робочого процесу ідеальний при визначенні кількісних показників об'єктів території, а також їх динаміки.

Універсальність

IMAGINE Objective можна використовувати для дешифрування як території приватної забудови, так і для виявлення різних видів рослинності. Модуль дозволяє виявляти, оновлювати і змінювати відображені об'єкти залежно від поставлених завдань.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search