Друк e-mail

IMAGINE MrSID Encoders

Стиснення зображень більше ніж 150 растрових форматів

Модулі IMAGINE MrSID Desktop Encoder і IMAGINE MrSID Workstation Encoder технологічно ліцензовані компанією LizardTech для спільного використання з ERDAS IMAGINE. Читання формату MrSID може бути вироблено практично будь-якими модулями ERDAS IMAGINE. Аналогічно формату ECW, MrSID заснований на вейвлетах і призначений для стиснення зображень великого обсягу. Модуль дозволяє переглядати зображення та працювати з ними як на локальному комп'ютері, так і в мережі.

Створення зображень MrSID в ERDAS IMAGINE 2011

Всі користувачі версії IMAGINE Essentials 2011 і більш складних версій, мають можливість стискати зображення до 50 МБ. Це стиснення здійснюється через інтерфейс експорту.

Кількість створених зображень MrSID не обмежена

У ERDAS IMAGINE немає обмежень щодо кількості створюваних файлів формату MrSID. Якщо ERDAS IMAGINE підтримує формат файлу, то цей файл може бути експортований у формат MrSID, у тому числі з використанням процедури пакетної обробки.

Потужний інструмент створення пакетів MrSID

Якщо користувачеві не вистачає 50MB для стиснення зображень, то придбання ліцензії на IMAGINE MrSID Desktop Encoder дозволить стискати знімки до 500MB, а IMAGINE MrSID Workstation Encoder взагалі не обмежений за розміром зображень. Ліцензія IMAGINE Advantage, дозволяє створювати до 4 паралельних процесів зі стиснення зображень, кожна нова ліцензія додає ще 4 процеси.

Інструмент MrSID Mosaic

Модуль IMAGINE MrSID Encoders ліцензії IMAGINE Advantage дозволяє використовувати функції MosaicPro. Модуль MosaicPro дозволяє створювати складні лінії стику зображень, виконувати злиття гістограм, вирівнювання освітленості і контрасту зображень. Також можна створювати растрові тайлові зображення.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search