Друк e-mail

ATCOR

Атмосферна корекція зображень

Атмосферні ефекти, наприклад, туман або хмари, скорочують інформативність аерокосмічних знімків. Модулі ATCOR дозволяють значно скоротити негативні впливи атмосферних явищ, а також скорегувати різницю в освітленості поверхні на знімках, яка відбувається через особливості рельєфу місцевості. ATCOR2 і ATCOR3 - це додаткові модулі для ліцензій IMAGINE Advantage ® і IMAGINE Professional ®.

Висока якість зображень

Модуль дозволяє створювати чіткі та контрастні зображення для забезпечення надійного візуального та автоматизованого дешифрування. За допомогою ATCOR можна порівнювати аерокосмічні матеріали, зроблені в різний час, а крім того - дані, отримані різними знімальними системами.

Отримання додаткових даних з супутникових знімків

Модуль забезпечений усіма інструментами, необхідними для розрахунку огляду неба і освітленості схилів по цифровій моделі рельєфу, а також розрахунку різних індексів: грунтового (SAVI), проективного покриття рослинності (LAI), поглиненої активної фотосинтетичної енергії (FPAR) і поглиненого сонячного випромінювання. Ці функції дозволяють отримувати додаткові важливі дані з аерокосмічних знімків.

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search