Головна Новини Програма MUP POLTAVA 2011
Вівторок, 16 серпня 2011, 13:10
alt

Акційна ціна на супутникову зйомку м. Полтава - до 26.12.2011

Перший в Україні супермаркет супутникових знімків пропонує Вам придбати нову кольорову супутникову зйомку м. ПОЛТАВА надвисокої роздільної здатності (50см/піксель) за зниженою ціною в рамках програми Multiuser POLTAVA 2011.

altЗона інтересу, запропонована сьогодні компанією ТВІС, у межах міської забудови Полтави становить 167 км2, включаючи безпосередньо прилеглі передмістя - Гожули, Супрунівку, Горбанівку, Розсошенці.
Комерційна вартість всього набору даних наближається до 19 тис. грн., однак завдяки програмі MUP POLTAVA 2011, яка триватиме до кінця грудня 2011 року, можлива покупка ліцензії на використання даних для однієї організації за 7000 грн. з ПДВ. Будь-яка організація, зареєстрована в Україні, може придбати цей набір даних за акційною ціною.
У вартість включено роботи по створенню ортофотоплану 1:5000, який має заявлену точність 1м СЕ90.

Подібні ортофотоплани цікаві міській владі в першу чергу для моніторингу фактичного використання земель, вирішення проблем впорядкування існуючої забудови, планування робіт з комплексного благоустрою та озеленення території, а також оновлення цифрової картографічної основи міста.

  • Мерія зможе оцінити стан пляжів, парків, полігонів побутових відходів, виявити несанкціоновані звалища в промислових зонах і на периферії населених пунктів, виявити наявність або відсутність дорожньої розмітки.
  • Керівники банків зможуть швидко створити цифрові карти своїх банкоматів і відділень, співробітники кредитних відділів підготувати пропозиції з продажу заставної нерухомості.
  • Картографи зможуть оновити навігаційну GPS-карту міста.
  • Бізнес-структури зазвичай використовують такі дані для обліку активів, розподілу зон відповідальності, планування розміщення нових магазинів. Агентства нерухомості, «натягуючи» знімок на рельєф, створюють тривимірні моделі територій для презентацій своїм потенційним клієнтам.

Детальніше...

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search