Загляни скорее в клуб Вулкан - виртуальное казино разрешающее исполнить мечты!
Головна Послуги
Друк e-mail

Послуги компанії

Постачання супутникових знімків

Дані дистанційного зондування Землі з кожним роком стають більш доступними і досконалими, з'являються нові можливості та області застосування результатів космічної зйомки.
Одним з основних напрямків діяльності компанії "ТВІС" є надання послуг у сфері інформаційного забезпечення даними дистанційного зондування Землі практично з усіх діючих комерційних супутників. За обсягом продажів компанія є одним з лідерів в даному секторі ринку України. Детальніше про цей напрямок нашої діяльності Ви зможете прочитати у розділі "Супутникові дані" на нашому сайті.

Обробка супутникових знімків

Оскільки в більшості випадків супутникова зйомка здійснюється з деяким (іноді й дуже великим) відхиленням від надиру, для деяких завдань необхідно ортотрансформування знімків для збільшення точності позиціонування зображення.
Ортотрансформуванням називається виправлення знімків за кутом нахилу і за рельєф, а також приведення їх до заданого масштабу. Для того, щоб виконати ортотрансформування, необхідно знати висоту кожної точки місцевості, тобто мати цифрову модель рельєфу.
Наша компанія надає послугу ортотрансформування супутникових знімків за матеріалами замовника або ж з використанням загальнодоступної ЦМР.
Також деякий час ми виконуємо ортотрансформування знімків на ділянки, що проходять під маркою Мультиюзер програм.
Детальніше про цю послугу Ви можете прочитати на сторінці "Фотограметрична обробка" у нас на сайті.

Створення карт

Компанія ТВІС надає послугу створення або поновлення цифрових карт місцевості масштабів 1:2000 (оновлення карт) та 1:5000 (створення карт) на базі супутникових знімків.
Цифрова карта є моделлю місцевості, яка створена шляхом цифрування картографічних джерел, фотограметричної обробки даних дистанційного зондування, цифрової реєстрації.

Консультації та продаж програмного забезпечення

  • ERDAS Imagine - лідируюче на світовому ринку  програмне забезпечення для обробки геопросторових даних. ERDAS Imagine - це передові методи аналізу даних дистанційного зондування та просторового моделювання. Крім того, ERDAS Imagine надає можливість візуалізувати отриманий результат на площині, в 3D і в форматі відео, а також створювати картографічний матеріал високої якості.
  • ERDAS APOLLO усуває бар'єри між програмним забезпеченням в області ГІС, фотограмметрії та дистанційного зондування, розширюючи можливості застосування геопросторових даних у бізнесі. Представляючи уніфіковану корпоративну платформу, ERDAS APOLLO управляє та обслуговує великі обсяги геопросторових даних, розміщених та розподілених на майданчиках організації. ERDAS APOLLO підтримує підхід сервіс-орієнтованої архітектури, що робить його використання гнучким і функціональним.
  • Програмне забезпечення LPS дозволяє ефективно перетворювати необроблені дані дистанційного зондування в точні, достовірні геопросторові дані. LPS це набір програм для фотограмметрії, що дозволяє створювати моделі місцевості, обробляти ортофотознімки та створювати тривимірні об'єкти.

Більш детально про ці та інші програмні продукти компанії ERDAS, які ми представляємо, Ви можете дізнатися у розділі "Програмні продукти" у нас на сайті.

3D-моделювання у SketchUp для Google Earth

Google SketchUp — прикладна програма для швидкого та простого створення, перегляду та модифікацій 3D-графіки, дуже проста у використанні, тому за допомогою неї можна створювати трьохвимірні моделі, які до цього ніколи не працювали з 3D-графікою. Програма містить набори простих фігур (як прямокутники, лінії тощо). Ці фігури легко перетворюються у тривимірні моделі різних форм. Найчастіше програма використовується для Google Earth. Готові зображення можна зберегти у форматі Google Earth або у вигляді графічного файлу.
Серед наших робіт 3D-модель вулиці Андріївський узвіз у м. Києві, прикордонний перехід "Рава-Руська - Гребенне", маєток у с. Хотянівка Вишгородського району Київської області, готель Hyatt на Софіївській площі м. Києва.
Детальнішу інформацію Ви зможете знайте на сторінці "3D-моделювання".

 
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search