Песок карьерный цена: купить песок карьерный.
Головна

alt

Компанія ТВІС шукає програмістів Java та Android

Нашій компанії необхідні досвідчені програмісти Java та Android
Детальніше...
 

Радарний супутник KOMPSAT- 5 передав перші знімки


alt Компанія ТВІС, офіційний дистриб’ютор компанії Satrec Initiative повідомляє, що Міністерство науки Південної Кореї та організація Future Planning опублікували перші знімки KOMPSAT-5, отримані для цілей калібрування. Супутник KOMPSAT-5 був запущений 22 серпня 2013 року з космодрому Ясний в Росії.
На початку експлуатації всі функціональні можливості супутника були одразу перевірені, зараз він перебуває на стадії калібрування системи корисного навантаження. Отримані зображення використовуються для перевірки продуктивності цієї системи.
Детальніше...
 

Супутник Pleiades зняв Євромайдан!

alt
Увага світової спільноти прикута зараз до подій у столиці України. Фактично з космосу стежить за подіями в Києві Франція, одна з країн-засновників Євросоюзу. 
3 грудня 2013 року космічний концерн ASTRIUM, звернувши увагу на малохмарну погоду, здійснив супутникову зйомку центральної частини Києва.
Детальніше...
 

Компанія ТВІС в Казахстані провела курси з обробки зображень та матеріалів ДЗЗ в ERDAS IMAGINE 2013


11-15 листопада 2013 р. компанія ТВІС вперше провела спеціалізовані курси з обробки зображень та матеріалів ДЗЗ, а також курс з професійної тематичної обробки мультиспектральних даних в програмному забезпеченні ERDAS IMAGINE 2013 за кордоном!

Детальніше...
 

Тренінг з використання ERDAS IMAGINE для Центру ДЗК

alt17-18 жовтня 2013 року компанія ТВІС провела навчання програмному продукту ERDAS IMAGINE 2013 у Центрі державного земельного кадастру України. Протягом двох днів чотири спеціалісти Центру ДЗК вчилися майстерності професійної обробки цифрових супутникових зображень за допомогою стандартних інструментів IMAGINE.

Детальніше...
 

DB Netz AG обирає рішення Intergraph для управління геопросторовими даними національної залізничної інфраструктури Німеччини

alt

DB Netz AG, дочірня компанія Deutsche Bahn AG, що відповідає за залізничну інфраструктуру в Німеччині, нещодавно обрала в результаті відкритого конкурсу Intergraph ® GeoMedia ® Desktop Suite для ПК в рамках своєї ініціативи AGON для проекту ГІС. GeoMedia - це потужна і гнучка платформа для управління ГІС, що дозволяє узагальнювати дані з різних джерел і аналізує їх в унісон, щоб отримати зрозумілу і корисну інформацію.

Детальніше...
 

Вебінар "Покращення розуміння просторових явищ за допомогою тематичного 3D-картографування"

alt

Запрошуємо Вас взяти участь у онлайн-трансляції вебінару "Покращення розуміння просторових явищ за допомогою тематичного 3D-картографування", що відбудеться 10 вересня 2013 року о 17:00. Зареєструйтесь зараз за посиланням.

Детальніше...
 

Компанія ТВІС розпочинає продаж даних KOMPSAT


alt

На початку серпня компанія ТВІС підписала дистриб’юторський договір з південнокорейською компанією Satrec Initiative Co., Ltd. про розповсюдження даних програми KOMPSAT. Нещодавно
ми отримали сертифікат від компанії Satrec Initiative Co., Ltd., який підтверджує факт, що наша компанія стала офіційним дистриб’ютором даних KOMPSAT-2 і KOMPSAT-3 на території України.

Детальніше...
 

Відбувся третій форум «День ERDAS/INTERGRAPH в Україні»

altЩе десять років тому мало хто розумів, що це за наука така геоінформатика, але сьогодні можна вже сміливо сказати, що її методи та досягнення впроваджені майже у всі сфери життя сучасного суспільства. Це красномовно довів третій міжнародний щорічний бізнес-форум «День ERDAS/INTERGRAPH в Україні», який відбувся 5 червня в Києві в готелі «Братислава». Форум відвідало близько 200 представників різноманітних організацій, які у своїй роботі використовують геопросторові дані.

Детальніше...

 

Акція на супутникові знімки надвисокої роздільної здатності!

В розпалі нового знімального сезону на стандартне замовлення знімків надвисокої роздільної здатності діє скидка 10%. Пропозиція дійсна до 30 червня цього року. Акція розповсюджується тільки на дані надвисокої роздільної здатності (< 1 м), отримані з восьми космічнких апаратів:


 

  • GeoEye-1 (0,5 м, кольоровий); 
  • IKONOS (0,8 м, кольоровий );
  • WorldView-2 (0,5 м, кольоровий );
  • WorldView-1 (0,5 м, ч/б);
  • QuickBird (0,6 м, кольоровий );
  • Pleiades-1A (0,5 м, кольоровий );
  • Pleiades-1В (0,5 м, кольоровий );
  • EROS B (0,7 м, ч/б)

Звертаємо вашу увагу, що цей список поповнився ще одним французьским супутником надвисокої роздільної здатності Pleiades-1В. Космічні апарати Pleiades відрізняються від інших супутників субметрової роздільної здатності, перш за все тим, що здатні вести зйомку в відносно широкій полосі захвату - 20 км. При одночасній роботі двух апаратів (Pleiades-1A і Pleiades-1B) продуктивність системи зростає до 900 зображень щодобово, які покривають територію 2 млн кв. км, а період повторної зйомки однієї і тієї ж території скорочується до 1 доби. 

 

Запрошуємо на VII Міжнародну науково-технічну конференцію "Кадастр, фотограмметрія, геоінформатика - сучасні технології та перспективи розвитку"

alt
Компанія Твіс запрошує Вас  до участі у VII Міжнародній науково-технічній конференції «Кадастр, фотограмметрія, геоінформатика – сучасні технології та перспективи розвитку», присвяченій 50-річчю заснування кафедри фотограмметрії та геоінформатики Львівської політехніки, на якій виступить з доповіддю. Конференція відбудеться  13-15 червня 2013 року у м. Львів 

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 9 з 12
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search