Головна

Компанія ТВІС розпочинає продаж даних KOMPSAT


alt

На початку серпня компанія ТВІС підписала дистриб’юторський договір з південнокорейською компанією Satrec Initiative Co., Ltd. про розповсюдження даних програми KOMPSAT. Нещодавно
ми отримали сертифікат від компанії Satrec Initiative Co., Ltd., який підтверджує факт, що наша компанія стала офіційним дистриб’ютором даних KOMPSAT-2 і KOMPSAT-3 на території України.

Детальніше...
 

Відбувся третій форум «День ERDAS/INTERGRAPH в Україні»

altЩе десять років тому мало хто розумів, що це за наука така геоінформатика, але сьогодні можна вже сміливо сказати, що її методи та досягнення впроваджені майже у всі сфери життя сучасного суспільства. Це красномовно довів третій міжнародний щорічний бізнес-форум «День ERDAS/INTERGRAPH в Україні», який відбувся 5 червня в Києві в готелі «Братислава». Форум відвідало близько 200 представників різноманітних організацій, які у своїй роботі використовують геопросторові дані.

Детальніше...

 

Акція на супутникові знімки надвисокої роздільної здатності!

В розпалі нового знімального сезону на стандартне замовлення знімків надвисокої роздільної здатності діє скидка 10%. Пропозиція дійсна до 30 червня цього року. Акція розповсюджується тільки на дані надвисокої роздільної здатності (< 1 м), отримані з восьми космічнких апаратів:


 

  • GeoEye-1 (0,5 м, кольоровий); 
  • IKONOS (0,8 м, кольоровий );
  • WorldView-2 (0,5 м, кольоровий );
  • WorldView-1 (0,5 м, ч/б);
  • QuickBird (0,6 м, кольоровий );
  • Pleiades-1A (0,5 м, кольоровий );
  • Pleiades-1В (0,5 м, кольоровий );
  • EROS B (0,7 м, ч/б)

Звертаємо вашу увагу, що цей список поповнився ще одним французьским супутником надвисокої роздільної здатності Pleiades-1В. Космічні апарати Pleiades відрізняються від інших супутників субметрової роздільної здатності, перш за все тим, що здатні вести зйомку в відносно широкій полосі захвату - 20 км. При одночасній роботі двух апаратів (Pleiades-1A і Pleiades-1B) продуктивність системи зростає до 900 зображень щодобово, які покривають територію 2 млн кв. км, а період повторної зйомки однієї і тієї ж території скорочується до 1 доби. 

 

Запрошуємо на VII Міжнародну науково-технічну конференцію "Кадастр, фотограмметрія, геоінформатика - сучасні технології та перспективи розвитку"

alt
Компанія Твіс запрошує Вас  до участі у VII Міжнародній науково-технічній конференції «Кадастр, фотограмметрія, геоінформатика – сучасні технології та перспективи розвитку», присвяченій 50-річчю заснування кафедри фотограмметрії та геоінформатики Львівської політехніки, на якій виступить з доповіддю. Конференція відбудеться  13-15 червня 2013 року у м. Львів 

Детальніше...
 

Супутник Pleiades здійснив безхмарну зйомку Києва

Компанія ТВІС - офіційний дистрибутор Astrium GEO-Information Services в Україні - повідомляє про надходження найсвіжішого космічного знімку столиці України надвисокої роздільної здатності - 50 см/піксель. Скориставшись безхмарною погодою, яка встановилася у квітні над Києвом, супутник Pleiades в кілька проходів здійснив зйомку столиці.

 
Четвер, 04 квітня 2013, 16:34

Компанія ТВІС взяла участь в ГІС-ФОРУМІ «ОСВІТА. НАУКА. ВИРОБНИЦТВО» 2013

alt
1-3 квітня 2013 за підтримки компаній ТВІС, «Інтетікс», «ГІСІНФО», «Навігаційно-геодезичного центру», і благодійного фонду сприяння розвитку геоінформаційних технологій «ГІС-Асоціації України» на території Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна був проведений ГІС-ФОРУМ «ОСВІТА. НАУКА. ВИРОБНИЦТВО». 

Детальніше...
 
Вівторок, 05 березня 2013, 09:00

Запрошуємо на семінар "День ERDAS в Україні 2013" 05 червня!

Запрошуємо вас взяти участь в одноденному бізнес-форумі «День ERDAS/INTERGRAPH в Україні», який відбудеться 05 червня 2013 року в готелі «Братислава».
 
                                                                                       Детальніше...

 
Вівторок, 05 березня 2013, 10:00

Компанія ТВІС візьме участь у ГІС - форумі "ОСВІТА. НАУКА. ВИРОБНИЦТВО - 2013"


2 квітня 2013 року компанія ТВІС візьме участь у ГІС-форумі, який відбудеться на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (геолого-географічного факультету).

Детальніше...
 

Японська корпорація супутникових знімків (JSI) використовує технологію компанії Intergraph

alt
ERDAS APOLLO надає можливість високошвидкісного доступу до космічних знімків через мережу Інтернет.
Компанія Intergraph Japan оголосила про створення Японської корпорації супутникових знімків (Japan Space Imaging Corporation - JSI), яка здійснюватиме впровадження ERDAS APOLLO від компанії Intergraph. З продуктом ERDAS APOLLO Японська корпорація супутникових знімків буде поширювати величезну кількість супутникових знімків регіональним клієнтам через стабілізований високошвидкісний доступ до мережі Інтернет.
Детальніше...
 
Середа, 12 грудня 2012, 11:08

В Києві підписано дистриб'юторську угоду між компаніями ТВІС і Astrium GEO-Information Services

alt

В Києві підписано дистриб'юторську угоду між компаніями ТВІС і Astrium GEO-Information Services, у відповідності до якої компанія ТВІС буде постачати дані з супутників Pleiades-1A і Pleiades-1B.

Детальніше...
 
Понеділок, 03 грудня 2012, 00:00

Запуск супутника Pleiades 1B

2 грудня 2012 року з космодрому Куру в Гвіані успішно відбувся запуск французького супутника Pleiades 1B.  На орбіту його вивела російська ракета-носій «Союз-СТ».

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 9 з 12
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search