Головна

Тренінг з використання ERDAS IMAGINE для Центру ДЗК

alt17-18 жовтня 2013 року компанія ТВІС провела навчання програмному продукту ERDAS IMAGINE 2013 у Центрі державного земельного кадастру України. Протягом двох днів чотири спеціалісти Центру ДЗК вчилися майстерності професійної обробки цифрових супутникових зображень за допомогою стандартних інструментів IMAGINE.

Детальніше...
 

DB Netz AG обирає рішення Intergraph для управління геопросторовими даними національної залізничної інфраструктури Німеччини

alt

DB Netz AG, дочірня компанія Deutsche Bahn AG, що відповідає за залізничну інфраструктуру в Німеччині, нещодавно обрала в результаті відкритого конкурсу Intergraph ® GeoMedia ® Desktop Suite для ПК в рамках своєї ініціативи AGON для проекту ГІС. GeoMedia - це потужна і гнучка платформа для управління ГІС, що дозволяє узагальнювати дані з різних джерел і аналізує їх в унісон, щоб отримати зрозумілу і корисну інформацію.

Детальніше...
 

Вебінар "Покращення розуміння просторових явищ за допомогою тематичного 3D-картографування"

alt

Запрошуємо Вас взяти участь у онлайн-трансляції вебінару "Покращення розуміння просторових явищ за допомогою тематичного 3D-картографування", що відбудеться 10 вересня 2013 року о 17:00. Зареєструйтесь зараз за посиланням.

Детальніше...
 

Компанія ТВІС розпочинає продаж даних KOMPSAT


alt

На початку серпня компанія ТВІС підписала дистриб’юторський договір з південнокорейською компанією Satrec Initiative Co., Ltd. про розповсюдження даних програми KOMPSAT. Нещодавно
ми отримали сертифікат від компанії Satrec Initiative Co., Ltd., який підтверджує факт, що наша компанія стала офіційним дистриб’ютором даних KOMPSAT-2 і KOMPSAT-3 на території України.

Детальніше...
 

Відбувся третій форум «День ERDAS/INTERGRAPH в Україні»

altЩе десять років тому мало хто розумів, що це за наука така геоінформатика, але сьогодні можна вже сміливо сказати, що її методи та досягнення впроваджені майже у всі сфери життя сучасного суспільства. Це красномовно довів третій міжнародний щорічний бізнес-форум «День ERDAS/INTERGRAPH в Україні», який відбувся 5 червня в Києві в готелі «Братислава». Форум відвідало близько 200 представників різноманітних організацій, які у своїй роботі використовують геопросторові дані.

Детальніше...

 

Акція на супутникові знімки надвисокої роздільної здатності!

В розпалі нового знімального сезону на стандартне замовлення знімків надвисокої роздільної здатності діє скидка 10%. Пропозиція дійсна до 30 червня цього року. Акція розповсюджується тільки на дані надвисокої роздільної здатності (< 1 м), отримані з восьми космічнких апаратів:


 

  • GeoEye-1 (0,5 м, кольоровий); 
  • IKONOS (0,8 м, кольоровий );
  • WorldView-2 (0,5 м, кольоровий );
  • WorldView-1 (0,5 м, ч/б);
  • QuickBird (0,6 м, кольоровий );
  • Pleiades-1A (0,5 м, кольоровий );
  • Pleiades-1В (0,5 м, кольоровий );
  • EROS B (0,7 м, ч/б)

Звертаємо вашу увагу, що цей список поповнився ще одним французьским супутником надвисокої роздільної здатності Pleiades-1В. Космічні апарати Pleiades відрізняються від інших супутників субметрової роздільної здатності, перш за все тим, що здатні вести зйомку в відносно широкій полосі захвату - 20 км. При одночасній роботі двух апаратів (Pleiades-1A і Pleiades-1B) продуктивність системи зростає до 900 зображень щодобово, які покривають територію 2 млн кв. км, а період повторної зйомки однієї і тієї ж території скорочується до 1 доби. 

 

Запрошуємо на VII Міжнародну науково-технічну конференцію "Кадастр, фотограмметрія, геоінформатика - сучасні технології та перспективи розвитку"

alt
Компанія Твіс запрошує Вас  до участі у VII Міжнародній науково-технічній конференції «Кадастр, фотограмметрія, геоінформатика – сучасні технології та перспективи розвитку», присвяченій 50-річчю заснування кафедри фотограмметрії та геоінформатики Львівської політехніки, на якій виступить з доповіддю. Конференція відбудеться  13-15 червня 2013 року у м. Львів 

Детальніше...
 

Супутник Pleiades здійснив безхмарну зйомку Києва

Компанія ТВІС - офіційний дистрибутор Astrium GEO-Information Services в Україні - повідомляє про надходження найсвіжішого космічного знімку столиці України надвисокої роздільної здатності - 50 см/піксель. Скориставшись безхмарною погодою, яка встановилася у квітні над Києвом, супутник Pleiades в кілька проходів здійснив зйомку столиці.

 
Четвер, 04 квітня 2013, 16:34

Компанія ТВІС взяла участь в ГІС-ФОРУМІ «ОСВІТА. НАУКА. ВИРОБНИЦТВО» 2013

alt
1-3 квітня 2013 за підтримки компаній ТВІС, «Інтетікс», «ГІСІНФО», «Навігаційно-геодезичного центру», і благодійного фонду сприяння розвитку геоінформаційних технологій «ГІС-Асоціації України» на території Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна був проведений ГІС-ФОРУМ «ОСВІТА. НАУКА. ВИРОБНИЦТВО». 

Детальніше...
 
Вівторок, 05 березня 2013, 09:00

Запрошуємо на семінар "День ERDAS в Україні 2013" 05 червня!

Запрошуємо вас взяти участь в одноденному бізнес-форумі «День ERDAS/INTERGRAPH в Україні», який відбудеться 05 червня 2013 року в готелі «Братислава».
 
                                                                                       Детальніше...

 
Вівторок, 05 березня 2013, 10:00

Компанія ТВІС візьме участь у ГІС - форумі "ОСВІТА. НАУКА. ВИРОБНИЦТВО - 2013"


2 квітня 2013 року компанія ТВІС візьме участь у ГІС-форумі, який відбудеться на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (геолого-географічного факультету).

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 9 з 12
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search