Головна

Компанія ТВІС вдосконалює свої знання з програмного забезпечення Intergraph!

alt

4-5 березня 2014 року спеціалісти нашої компанії проходили навчання в Москві з програмного забезпечення GEOMedia Professional 2014 та були ознайомлені з особливостями і відмінностями в порівнянні з попередніми версіями.

Детальніше...
 

Компанія Йена Інструмент (Москва) - срібний спонсор конференції "НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ГІС ТА ДЗЗ В УКРАЇНІ"

altУ Росії компанія "Йена Інструмент" здійснює повний комплекс топографо-геодезичних робіт, включаючи повітряне та наземне, мобільне лазерне сканування; цифрову аерофотозйомку високої роздільної здатності; створення високоточних цифрових ортофотопланів, топографічних планів і карт; створення цифрових моделей складних інженерних споруд.

Детальніше...
 

Компанія  «Іннотер» (Москва) виступить платиновим спонсором конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні»!

altГеоінноваційна агенція «Іннотер» (Москва) виступить платиновим спонсором бізнес-форуму «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», який відбудеться 23-24 квітня в Києві.

Детальніше...
 

Компанія ТВІС взяла участь у головній московській конференції з питань дистанційного зондування

altДиректор компанії ТВІС Олесь Леонідович Ясинський взяв участь у роботі конференції «Геодезія. Маркшейдерія. Аерозйомка. На рубежі століть», що відбулася в Москві 13-14 лютого.
На конференції обговорювалися питання застосування вітчизняних і іноземних інноваційних науково-промислових розробок в галузі геодезії, маркшейдерії та аерофотозйомки.

Детальніше...
 

SkySat-1 зняв Евромайдан за три години до штурму

alt

На головній строінці нашого сайту розміщений космічний знімок SkySat-1 центру Києва, отриманий за три години до штурму Евромайдана. Новий супутник SkySat-1, запущений у листопаді минулого року, ще навіть до кінця не пройшов випробувань, зняв 18 лютого центральну частину столиці України.

Детальніше...
 

Акція "Знімок за 100 доларів"

alt

До кінця року компанія ТВІС спільно з південнокорейською компанію Satrec Initiative пропонує унікальну можливість придбати 25 км2 архівних даних надвисокої роздільної здатності 1 м/піксель (кольорових) на територію України по унікальній ціні 4.00$ за км2.

Детальніше...
 

altМіжнародна науково-технічна конференція «Геоінформаційні системи та комп'ютерні технології еколого-економічного моніторингу»

9-11 квітня 2014 року на території Національного гірничого університету в м. Дніпропетровськ буде проведена міжнародна науково-технічна конференція «Геоінформаційні системи та комп'ютерні технології еколого-економічного моніторингу»
Детальніше...
 

Новий знімок Майдану з космосу!


30 січня американська компанія DigitalGlobe, скориставшись морозною безхмарною погодою, здійснила супутникову зйомку Києва у найкращій доступній роздільній здатності
Детальніше...
 

alt

Компанія ТВІС шукає програмістів Java та Android

Нашій компанії необхідні досвідчені програмісти Java та Android
Детальніше...
 

Радарний супутник KOMPSAT- 5 передав перші знімки


alt Компанія ТВІС, офіційний дистриб’ютор компанії Satrec Initiative повідомляє, що Міністерство науки Південної Кореї та організація Future Planning опублікували перші знімки KOMPSAT-5, отримані для цілей калібрування. Супутник KOMPSAT-5 був запущений 22 серпня 2013 року з космодрому Ясний в Росії.
На початку експлуатації всі функціональні можливості супутника були одразу перевірені, зараз він перебуває на стадії калібрування системи корисного навантаження. Отримані зображення використовуються для перевірки продуктивності цієї системи.
Детальніше...
 

Супутник Pleiades зняв Євромайдан!

alt
Увага світової спільноти прикута зараз до подій у столиці України. Фактично з космосу стежить за подіями в Києві Франція, одна з країн-засновників Євросоюзу. 
3 грудня 2013 року космічний концерн ASTRIUM, звернувши увагу на малохмарну погоду, здійснив супутникову зйомку центральної частини Києва.
Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 8 з 12
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search