Головна

Компанія ІСТ АГРО СЕРВІС виступить срібним спонсором конференції
«Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні».

alt

Компанія ІСТ АГРО СЕРВІС заявила про бажання стати срібним спонсором одного з найбільших заходів у сфері ГІС та ДЗЗ - конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», яка відбудеться 23-24 квітня 2014 р. у Києві.

Детальніше...
 

Компанія Satrec Initiative виступить срібним спонсором конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні».

alt

Компанія Satrec Initiative заявила про бажання стати срібним спонсором одного з найбільших заходів у сфері ГІС та ДЗЗ - конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», яка відбудеться 23-24 квітня 2014 р. у Києві.

Детальніше...
 

GeoConnexion виступить медіа спонсором конференції
«Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні»

altGeoConnexion вирішив стати медіа спонсором одного з найбільших заходів у сфері ГІС та ДЗЗ - конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», яка відбудеться 23-24 квітня 2014 р. у Києві.

Детальніше...
 

Компанія BlackBridge виступить срібним спонсором конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні».


Компанія BlackBridge (раніше відома під назвою RapidEye) заявила про бажання стати срібним спонсором одного з найбільших заходів у сфері ГІС та ДЗЗ - конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», яка відбудеться 23-24 квітня 2014 р. у Києві.

Детальніше...
 

Компанія ТВІС вдосконалює свої знання з програмного забезпечення Intergraph!

alt

4-5 березня 2014 року спеціалісти нашої компанії проходили навчання в Москві з програмного забезпечення GEOMedia Professional 2014 та були ознайомлені з особливостями і відмінностями в порівнянні з попередніми версіями.

Детальніше...
 

Компанія Йена Інструмент (Москва) - срібний спонсор конференції "НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ГІС ТА ДЗЗ В УКРАЇНІ"

altУ Росії компанія "Йена Інструмент" здійснює повний комплекс топографо-геодезичних робіт, включаючи повітряне та наземне, мобільне лазерне сканування; цифрову аерофотозйомку високої роздільної здатності; створення високоточних цифрових ортофотопланів, топографічних планів і карт; створення цифрових моделей складних інженерних споруд.

Детальніше...
 

Компанія  «Іннотер» (Москва) виступить платиновим спонсором конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні»!

altГеоінноваційна агенція «Іннотер» (Москва) виступить платиновим спонсором бізнес-форуму «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», який відбудеться 23-24 квітня в Києві.

Детальніше...
 

Компанія ТВІС взяла участь у головній московській конференції з питань дистанційного зондування

altДиректор компанії ТВІС Олесь Леонідович Ясинський взяв участь у роботі конференції «Геодезія. Маркшейдерія. Аерозйомка. На рубежі століть», що відбулася в Москві 13-14 лютого.
На конференції обговорювалися питання застосування вітчизняних і іноземних інноваційних науково-промислових розробок в галузі геодезії, маркшейдерії та аерофотозйомки.

Детальніше...
 

SkySat-1 зняв Евромайдан за три години до штурму

alt

На головній строінці нашого сайту розміщений космічний знімок SkySat-1 центру Києва, отриманий за три години до штурму Евромайдана. Новий супутник SkySat-1, запущений у листопаді минулого року, ще навіть до кінця не пройшов випробувань, зняв 18 лютого центральну частину столиці України.

Детальніше...
 

Акція "Знімок за 100 доларів"

alt

До кінця року компанія ТВІС спільно з південнокорейською компанію Satrec Initiative пропонує унікальну можливість придбати 25 км2 архівних даних надвисокої роздільної здатності 1 м/піксель (кольорових) на територію України по унікальній ціні 4.00$ за км2.

Детальніше...
 

altМіжнародна науково-технічна конференція «Геоінформаційні системи та комп'ютерні технології еколого-економічного моніторингу»

9-11 квітня 2014 року на території Національного гірничого університету в м. Дніпропетровськ буде проведена міжнародна науково-технічна конференція «Геоінформаційні системи та комп'ютерні технології еколого-економічного моніторингу»
Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 8 з 12
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search