Головна

SkySat-1 зняв Евромайдан за три години до штурму

alt

На головній строінці нашого сайту розміщений космічний знімок SkySat-1 центру Києва, отриманий за три години до штурму Евромайдана. Новий супутник SkySat-1, запущений у листопаді минулого року, ще навіть до кінця не пройшов випробувань, зняв 18 лютого центральну частину столиці України.

Детальніше...
 

Акція "Знімок за 100 доларів"

alt

До кінця року компанія ТВІС спільно з південнокорейською компанію Satrec Initiative пропонує унікальну можливість придбати 25 км2 архівних даних надвисокої роздільної здатності 1 м/піксель (кольорових) на територію України по унікальній ціні 4.00$ за км2.

Детальніше...
 

altМіжнародна науково-технічна конференція «Геоінформаційні системи та комп'ютерні технології еколого-економічного моніторингу»

9-11 квітня 2014 року на території Національного гірничого університету в м. Дніпропетровськ буде проведена міжнародна науково-технічна конференція «Геоінформаційні системи та комп'ютерні технології еколого-економічного моніторингу»
Детальніше...
 

Новий знімок Майдану з космосу!


30 січня американська компанія DigitalGlobe, скориставшись морозною безхмарною погодою, здійснила супутникову зйомку Києва у найкращій доступній роздільній здатності
Детальніше...
 

alt

Компанія ТВІС шукає програмістів Java та Android

Нашій компанії необхідні досвідчені програмісти Java та Android
Детальніше...
 

Радарний супутник KOMPSAT- 5 передав перші знімки


alt Компанія ТВІС, офіційний дистриб’ютор компанії Satrec Initiative повідомляє, що Міністерство науки Південної Кореї та організація Future Planning опублікували перші знімки KOMPSAT-5, отримані для цілей калібрування. Супутник KOMPSAT-5 був запущений 22 серпня 2013 року з космодрому Ясний в Росії.
На початку експлуатації всі функціональні можливості супутника були одразу перевірені, зараз він перебуває на стадії калібрування системи корисного навантаження. Отримані зображення використовуються для перевірки продуктивності цієї системи.
Детальніше...
 

Супутник Pleiades зняв Євромайдан!

alt
Увага світової спільноти прикута зараз до подій у столиці України. Фактично з космосу стежить за подіями в Києві Франція, одна з країн-засновників Євросоюзу. 
3 грудня 2013 року космічний концерн ASTRIUM, звернувши увагу на малохмарну погоду, здійснив супутникову зйомку центральної частини Києва.
Детальніше...
 

Компанія ТВІС в Казахстані провела курси з обробки зображень та матеріалів ДЗЗ в ERDAS IMAGINE 2013


11-15 листопада 2013 р. компанія ТВІС вперше провела спеціалізовані курси з обробки зображень та матеріалів ДЗЗ, а також курс з професійної тематичної обробки мультиспектральних даних в програмному забезпеченні ERDAS IMAGINE 2013 за кордоном!

Детальніше...
 

Тренінг з використання ERDAS IMAGINE для Центру ДЗК

alt17-18 жовтня 2013 року компанія ТВІС провела навчання програмному продукту ERDAS IMAGINE 2013 у Центрі державного земельного кадастру України. Протягом двох днів чотири спеціалісти Центру ДЗК вчилися майстерності професійної обробки цифрових супутникових зображень за допомогою стандартних інструментів IMAGINE.

Детальніше...
 

DB Netz AG обирає рішення Intergraph для управління геопросторовими даними національної залізничної інфраструктури Німеччини

alt

DB Netz AG, дочірня компанія Deutsche Bahn AG, що відповідає за залізничну інфраструктуру в Німеччині, нещодавно обрала в результаті відкритого конкурсу Intergraph ® GeoMedia ® Desktop Suite для ПК в рамках своєї ініціативи AGON для проекту ГІС. GeoMedia - це потужна і гнучка платформа для управління ГІС, що дозволяє узагальнювати дані з різних джерел і аналізує їх в унісон, щоб отримати зрозумілу і корисну інформацію.

Детальніше...
 

Вебінар "Покращення розуміння просторових явищ за допомогою тематичного 3D-картографування"

alt

Запрошуємо Вас взяти участь у онлайн-трансляції вебінару "Покращення розуміння просторових явищ за допомогою тематичного 3D-картографування", що відбудеться 10 вересня 2013 року о 17:00. Зареєструйтесь зараз за посиланням.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 8 з 12
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search