Головна

Концерн AIRBUS запустив довгоочікуваний супутник SPOT-7!

30 червня 2014 в 4:22 UTC з Космічного центру імені Джавана Сатіша на о. Шрихарікота фахівцями Індійської організації космічних досліджень здійснено запуск ракети-носія PSLV C-23 з французьким супутником ДЗЗ SPOT-7. В якості попутного вантажу на носії перебували мікросупутники CanX-4, CanX-5, AISat і Velox-1.

Детальніше...
 

Компанія ТВІС взяла участь у конференції партнерів та дистриб'юторів AIRBUS Defense and Space

Конференція проходила протягом двох днів 13-14 травня у конгрес-центрі ім. Пьєра Бодіса у центрі міста Тулуза, Франція. Враховуючи успіх аналогічного заходу в 2013 році, концерн запросив всіх партнерів та реселллерів з різних куточків світу, в тому числі вперше з Латинської Америки.

Детальніше...
 

Конференція «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні» відбулася в Києві!

alt

Вже четвертий рік поспіль компанією ТВІС організовується і проводиться найбільш масштабний захід на ринку геоінформатики та дистанційного зондування України. Форум під об'єднуючою назвою «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», відомий раніше під назвою «День ERDAS/INTERGRAPH», зібрав в київському готелі «Братислава» численних представників українських та зарубіжних організацій, що використовують в своїй роботі геопросторові дані.

Детальніше...

 

Компанія ТВІС взяла участь у конференції користувачів HEXAGON Geospatial в Москві

alt

Компанія ТВІС взяла участь у конференції користувачів HEXAGON Geospatial в Москві, яка відбулася 30 квітня 2014 в готелі Холідей Інн Лісова Москва.

Детальніше...
 

Стаття про семінар «Космічні технології для агробізнесу» в українському тижневику ділової інформації «Агропрофі»

alt

Із задоволенням повідомляємо, що семінар «Космічні технології для агробізнесу», організований і проведений нами разом з компаніями Klever Systems та СЕДНА-АГРО 24 квітня 2014 року у рамках бізнес-форуму «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», був відзначений у виданні одного з наших інформаційних партнерів.

Детальніше...
 

alt

Запрошуємо на форум "НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ГІС ТА ДЗЗ В УКРАЇНІ"!

Запрошуємо вас взяти участь в дводенному бізнес-форумі «НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ГІС ТА ДЗЗ В УКРАЇНІ», який відбудеться 23-24 квітня 2014 року в готелі «Братислава».

Детальніше...

 

УВАГА !!! Час початку семінару "КОСМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ АГРОБІЗНЕСУ" змінено!

alt

Семінар "Космічні технології для агробізнесу" у рамках конференції "Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні" розпочнеться 24 квітня 2014 року о 10:00. Програму даного заходу Ви можете переглянути тут. Поспішіть зареєструватись вже зараз!!!

 

Інформаційна агенція «AgroNews» виступить інформаційним партнером семінару «Космічні технології для агробізнесу».

Інформаційна агенція «AgroNews» виступить інформаційним партнером семінару "Космічні технології для агробізнесу", що відбудеться 24 квітня 2014 року у рамках конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні» (готель "Братислава", Київ)
Детальніше...
 

Тижневик ділової інформації "Агропрофі" виступить інформаційним партнером семінару «Космічні технології для агробізнесу».

Тижневик ділової інформації «Агропрофі» виступить інформаційним партнером семінару "Космічні технології для агробізнесу", що відбудеться 24 квітня 2014 року у рамках конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні» (готель "Братислава", Київ)

Детальніше...
 
Вівторок, 04 березня 2014, 17:22

Журнал "Аграрний тиждень. Україна" виступить інформаційним спонсором семінару «Космічні технології для агробізнесу».

Журнал "Аграрний тиждень. Україна" виступить інформаційним спонсором семінару "Космічні технології для агробізнесу", що відбудеться 24 квітня 2014 року у рамках конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні» (готель "Братислава", Київ)

Детальніше...
 

Компанія ІСТ АГРО СЕРВІС виступить срібним спонсором конференції
«Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні».

alt

Компанія ІСТ АГРО СЕРВІС заявила про бажання стати срібним спонсором одного з найбільших заходів у сфері ГІС та ДЗЗ - конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», яка відбудеться 23-24 квітня 2014 р. у Києві.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 7 з 12
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search