Головна

Стаття про семінар «Космічні технології для агробізнесу» в українському тижневику ділової інформації «Агропрофі»

alt

Із задоволенням повідомляємо, що семінар «Космічні технології для агробізнесу», організований і проведений нами разом з компаніями Klever Systems та СЕДНА-АГРО 24 квітня 2014 року у рамках бізнес-форуму «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», був відзначений у виданні одного з наших інформаційних партнерів.

Детальніше...
 

alt

Запрошуємо на форум "НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ГІС ТА ДЗЗ В УКРАЇНІ"!

Запрошуємо вас взяти участь в дводенному бізнес-форумі «НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ГІС ТА ДЗЗ В УКРАЇНІ», який відбудеться 23-24 квітня 2014 року в готелі «Братислава».

Детальніше...

 

УВАГА !!! Час початку семінару "КОСМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ АГРОБІЗНЕСУ" змінено!

alt

Семінар "Космічні технології для агробізнесу" у рамках конференції "Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні" розпочнеться 24 квітня 2014 року о 10:00. Програму даного заходу Ви можете переглянути тут. Поспішіть зареєструватись вже зараз!!!

 

Інформаційна агенція «AgroNews» виступить інформаційним партнером семінару «Космічні технології для агробізнесу».

Інформаційна агенція «AgroNews» виступить інформаційним партнером семінару "Космічні технології для агробізнесу", що відбудеться 24 квітня 2014 року у рамках конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні» (готель "Братислава", Київ)
Детальніше...
 

Тижневик ділової інформації "Агропрофі" виступить інформаційним партнером семінару «Космічні технології для агробізнесу».

Тижневик ділової інформації «Агропрофі» виступить інформаційним партнером семінару "Космічні технології для агробізнесу", що відбудеться 24 квітня 2014 року у рамках конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні» (готель "Братислава", Київ)

Детальніше...
 
Вівторок, 04 березня 2014, 17:22

Журнал "Аграрний тиждень. Україна" виступить інформаційним спонсором семінару «Космічні технології для агробізнесу».

Журнал "Аграрний тиждень. Україна" виступить інформаційним спонсором семінару "Космічні технології для агробізнесу", що відбудеться 24 квітня 2014 року у рамках конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні» (готель "Братислава", Київ)

Детальніше...
 

Компанія ІСТ АГРО СЕРВІС виступить срібним спонсором конференції
«Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні».

alt

Компанія ІСТ АГРО СЕРВІС заявила про бажання стати срібним спонсором одного з найбільших заходів у сфері ГІС та ДЗЗ - конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», яка відбудеться 23-24 квітня 2014 р. у Києві.

Детальніше...
 

Компанія Satrec Initiative виступить срібним спонсором конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні».

alt

Компанія Satrec Initiative заявила про бажання стати срібним спонсором одного з найбільших заходів у сфері ГІС та ДЗЗ - конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», яка відбудеться 23-24 квітня 2014 р. у Києві.

Детальніше...
 

GeoConnexion виступить медіа спонсором конференції
«Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні»

altGeoConnexion вирішив стати медіа спонсором одного з найбільших заходів у сфері ГІС та ДЗЗ - конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», яка відбудеться 23-24 квітня 2014 р. у Києві.

Детальніше...
 

Компанія BlackBridge виступить срібним спонсором конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні».


Компанія BlackBridge (раніше відома під назвою RapidEye) заявила про бажання стати срібним спонсором одного з найбільших заходів у сфері ГІС та ДЗЗ - конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», яка відбудеться 23-24 квітня 2014 р. у Києві.

Детальніше...
 

Компанія ТВІС вдосконалює свої знання з програмного забезпечення Intergraph!

alt

4-5 березня 2014 року спеціалісти нашої компанії проходили навчання в Москві з програмного забезпечення GEOMedia Professional 2014 та були ознайомлені з особливостями і відмінностями в порівнянні з попередніми версіями.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 7 з 12
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search