Головна

Інформаційна агенція «AgroNews» виступить інформаційним партнером семінару «Космічні технології для агробізнесу».

Інформаційна агенція «AgroNews» виступить інформаційним партнером семінару "Космічні технології для агробізнесу", що відбудеться 24 квітня 2014 року у рамках конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні» (готель "Братислава", Київ)
Детальніше...
 

Тижневик ділової інформації "Агропрофі" виступить інформаційним партнером семінару «Космічні технології для агробізнесу».

Тижневик ділової інформації «Агропрофі» виступить інформаційним партнером семінару "Космічні технології для агробізнесу", що відбудеться 24 квітня 2014 року у рамках конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні» (готель "Братислава", Київ)

Детальніше...
 
Вівторок, 04 березня 2014, 17:22

Журнал "Аграрний тиждень. Україна" виступить інформаційним спонсором семінару «Космічні технології для агробізнесу».

Журнал "Аграрний тиждень. Україна" виступить інформаційним спонсором семінару "Космічні технології для агробізнесу", що відбудеться 24 квітня 2014 року у рамках конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні» (готель "Братислава", Київ)

Детальніше...
 

Компанія ІСТ АГРО СЕРВІС виступить срібним спонсором конференції
«Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні».

alt

Компанія ІСТ АГРО СЕРВІС заявила про бажання стати срібним спонсором одного з найбільших заходів у сфері ГІС та ДЗЗ - конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», яка відбудеться 23-24 квітня 2014 р. у Києві.

Детальніше...
 

Компанія Satrec Initiative виступить срібним спонсором конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні».

alt

Компанія Satrec Initiative заявила про бажання стати срібним спонсором одного з найбільших заходів у сфері ГІС та ДЗЗ - конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», яка відбудеться 23-24 квітня 2014 р. у Києві.

Детальніше...
 

GeoConnexion виступить медіа спонсором конференції
«Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні»

altGeoConnexion вирішив стати медіа спонсором одного з найбільших заходів у сфері ГІС та ДЗЗ - конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», яка відбудеться 23-24 квітня 2014 р. у Києві.

Детальніше...
 

Компанія BlackBridge виступить срібним спонсором конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні».


Компанія BlackBridge (раніше відома під назвою RapidEye) заявила про бажання стати срібним спонсором одного з найбільших заходів у сфері ГІС та ДЗЗ - конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», яка відбудеться 23-24 квітня 2014 р. у Києві.

Детальніше...
 

Компанія ТВІС вдосконалює свої знання з програмного забезпечення Intergraph!

alt

4-5 березня 2014 року спеціалісти нашої компанії проходили навчання в Москві з програмного забезпечення GEOMedia Professional 2014 та були ознайомлені з особливостями і відмінностями в порівнянні з попередніми версіями.

Детальніше...
 

Компанія Йена Інструмент (Москва) - срібний спонсор конференції "НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ГІС ТА ДЗЗ В УКРАЇНІ"

altУ Росії компанія "Йена Інструмент" здійснює повний комплекс топографо-геодезичних робіт, включаючи повітряне та наземне, мобільне лазерне сканування; цифрову аерофотозйомку високої роздільної здатності; створення високоточних цифрових ортофотопланів, топографічних планів і карт; створення цифрових моделей складних інженерних споруд.

Детальніше...
 

Компанія  «Іннотер» (Москва) виступить платиновим спонсором конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні»!

altГеоінноваційна агенція «Іннотер» (Москва) виступить платиновим спонсором бізнес-форуму «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», який відбудеться 23-24 квітня в Києві.

Детальніше...
 

Компанія ТВІС взяла участь у головній московській конференції з питань дистанційного зондування

altДиректор компанії ТВІС Олесь Леонідович Ясинський взяв участь у роботі конференції «Геодезія. Маркшейдерія. Аерозйомка. На рубежі століть», що відбулася в Москві 13-14 лютого.
На конференції обговорювалися питання застосування вітчизняних і іноземних інноваційних науково-промислових розробок в галузі геодезії, маркшейдерії та аерофотозйомки.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 7 з 12
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search