Головна

Компанія ТВІС відвідала саміт партнерів та дистриб’юторів Hexagon Geospatial регіону EMEA у Варшаві

altНаша компанія мала за честь бути запрошеною на саміт партнерів та дистриб’юторів Hexagon Geospatial регіону EMEA, що відбувся 3-4 лютого 2015 року у Варшаві в готелі Radisson Blue Centrum.

Детальніше...
 

40 см на піксель! Вперше в Україні дані з супутника WorldView-3: абсолютно нова якість!

alt

06 жовтня 2014 року компанія ТВІС першою в Європі придбала та отримала дані з нового американського супутника WorldView-3. Знімок з даного супутника був зроблений на територію міста Краснодон Луганської області 06.10.2014 року. Роздільна здатність отриманого набору даних є рекордною - 40 см/піксель.

Детальніше...
 

Міжнародна науково-практична конференція "Інтеграція геопросторових даних у дослідженнях природних ресурсів"


Компанія "ТВІС" спільно з Національним університетом біоресурсів і природокористування України проводить Міжнародну науково-практичну конференцію "Інтеграція геопросторових даних у дослідженнях природних ресурсів".

Детальніше...
 

Семінар «Високі технології для завдань оборони і розвідки» відбувся!

alt
 09 вересня 2014 року в готелі «Братислава» відбувся одноденний семінар для силових структур України «Високі технології для завдань оборони та розвідки». Захід організований компанією ТВІС спільно з концерном HEXAGON.

Детальніше...
 

Компанія ТВІС розпочинає продаж знімків з супутникa SkySat

alt

Компанія ТВІС оголосила про початок комерційної експлуатації супутника SkySat, тепер космічні знімки з цього супутника доступні будь-яким користувачам у всьому світі.

Детальніше...

 

Запуск супутника WorldView-3 відбувся!

13 серпня о 18.30 на каліфорнійській авіабазі Ванденберг за допомогою ракети Атлас 5 (Atlas V 401) був здійснений запуск супутника WorldView-3 компанії DigitalGlobe.

Детальніше...
 

Семінар «Високі технології для завдань оборони і розвідки»

alt

9 вересня 2014 року компанія «ТВІС» спільно з концерном HEXAGON Geospatial проводить одноденний семінар для силових структур! На семінарі будуть представлені технології отримання видової інформації (БПЛА, супутники, аерофото), виявлення та ідентифікації об’єктів військового призначення, аналітичної роботи з аерокосмічними даними для військових, розвідувальних, охоронних та інших задач.      
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Детальніше...

 

Нові надходження супутникових даних на територію зони АТО

altВсі оператори супутникових систем надвисокої роздільної здатності практично щодня ведуть моніторинг території зони проведення антитерористичної операції. Військові всього світу мають можливість отримати актуальну інформацію від наступних сенсорів: WorldView-1, WorldView-2, WorldView-3, QuickBird, GeoEYE (DigitalGlobe Inc., США), Pleiades-1/2 (AIRBUS, Франція), Kompsat-2/3 (Satrec Initiative, Корея).  

Детальніше...
 

Знімки з супутників місця падіння малайзійського Боїнга-777

altСупутникові знімки зони падіння літака Малайзійських авіаліній від 20 липня 2014 року в районі с. Грабове Донецької області. Територію було знято американськими супутниками WorldView-1, Quickbird та французьким супутником Pleiades.

Детальніше...
 

Американська компанія DigitalGlobe за один день зняла 17000 км2 зони проведення АТО!

Сьогодні, 16 липня 2014 року, американські супутники WorldView-1 та WorldView-2 зняли понад 17 тисяч кілометрів квадратних території зони проведення антитерористичної операції.

Детальніше...
 

Знижка 25% на всі супутникові дані по Донецькій/Луганській областях!

В зв'язку з активізацією воєнних дій в зоні проведення антитерористичної операції, компанія ТВІС оголошує безумовну знижку - 25% на супутникові матеріали високої та надвисокої роздільної здатності для всіх замовлень по Донецькій та Луганській областях. Спеціальна пропозиція діятиме на нову зйомку та архівні дані з 16 липня 2014 року до закінчення операції українських військових в зоні АТО.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 6 з 12
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search