Головна

Знімки з супутників місця падіння малайзійського Боїнга-777

altСупутникові знімки зони падіння літака Малайзійських авіаліній від 20 липня 2014 року в районі с. Грабове Донецької області. Територію було знято американськими супутниками WorldView-1, Quickbird та французьким супутником Pleiades.

Детальніше...
 

Американська компанія DigitalGlobe за один день зняла 17000 км2 зони проведення АТО!

Сьогодні, 16 липня 2014 року, американські супутники WorldView-1 та WorldView-2 зняли понад 17 тисяч кілометрів квадратних території зони проведення антитерористичної операції.

Детальніше...
 

Знижка 25% на всі супутникові дані по Донецькій/Луганській областях!

В зв'язку з активізацією воєнних дій в зоні проведення антитерористичної операції, компанія ТВІС оголошує безумовну знижку - 25% на супутникові матеріали високої та надвисокої роздільної здатності для всіх замовлень по Донецькій та Луганській областях. Спеціальна пропозиція діятиме на нову зйомку та архівні дані з 16 липня 2014 року до закінчення операції українських військових в зоні АТО.

Детальніше...
 

Вперед! До мети! Сузір'я супутників SkySat поповнилось ще одним апаратом.

alt     08 липня 2014 року з космодрому Байконур, на борту  ракети-носія "Союз-2.1б" був успішно запущений супутник SkySat-2.

Детальніше...
 

Концерн AIRBUS запустив довгоочікуваний супутник SPOT-7!

30 червня 2014 в 4:22 UTC з Космічного центру імені Джавана Сатіша на о. Шрихарікота фахівцями Індійської організації космічних досліджень здійснено запуск ракети-носія PSLV C-23 з французьким супутником ДЗЗ SPOT-7. В якості попутного вантажу на носії перебували мікросупутники CanX-4, CanX-5, AISat і Velox-1.

Детальніше...
 

Компанія ТВІС взяла участь у конференції партнерів та дистриб'юторів AIRBUS Defense and Space

Конференція проходила протягом двох днів 13-14 травня у конгрес-центрі ім. Пьєра Бодіса у центрі міста Тулуза, Франція. Враховуючи успіх аналогічного заходу в 2013 році, концерн запросив всіх партнерів та реселллерів з різних куточків світу, в тому числі вперше з Латинської Америки.

Детальніше...
 

Конференція «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні» відбулася в Києві!

alt

Вже четвертий рік поспіль компанією ТВІС організовується і проводиться найбільш масштабний захід на ринку геоінформатики та дистанційного зондування України. Форум під об'єднуючою назвою «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», відомий раніше під назвою «День ERDAS/INTERGRAPH», зібрав в київському готелі «Братислава» численних представників українських та зарубіжних організацій, що використовують в своїй роботі геопросторові дані.

Детальніше...

 

Компанія ТВІС взяла участь у конференції користувачів HEXAGON Geospatial в Москві

alt

Компанія ТВІС взяла участь у конференції користувачів HEXAGON Geospatial в Москві, яка відбулася 30 квітня 2014 в готелі Холідей Інн Лісова Москва.

Детальніше...
 

Стаття про семінар «Космічні технології для агробізнесу» в українському тижневику ділової інформації «Агропрофі»

alt

Із задоволенням повідомляємо, що семінар «Космічні технології для агробізнесу», організований і проведений нами разом з компаніями Klever Systems та СЕДНА-АГРО 24 квітня 2014 року у рамках бізнес-форуму «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», був відзначений у виданні одного з наших інформаційних партнерів.

Детальніше...
 

alt

Запрошуємо на форум "НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ГІС ТА ДЗЗ В УКРАЇНІ"!

Запрошуємо вас взяти участь в дводенному бізнес-форумі «НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ГІС ТА ДЗЗ В УКРАЇНІ», який відбудеться 23-24 квітня 2014 року в готелі «Братислава».

Детальніше...

 

УВАГА !!! Час початку семінару "КОСМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ АГРОБІЗНЕСУ" змінено!

alt

Семінар "Космічні технології для агробізнесу" у рамках конференції "Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні" розпочнеться 24 квітня 2014 року о 10:00. Програму даного заходу Ви можете переглянути тут. Поспішіть зареєструватись вже зараз!!!

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 6 з 12
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search