Головна

Компанія ТВІС розпочинає продаж знімків з супутникa SkySat

alt

Компанія ТВІС оголосила про початок комерційної експлуатації супутника SkySat, тепер космічні знімки з цього супутника доступні будь-яким користувачам у всьому світі.

Детальніше...

 

Запуск супутника WorldView-3 відбувся!

13 серпня о 18.30 на каліфорнійській авіабазі Ванденберг за допомогою ракети Атлас 5 (Atlas V 401) був здійснений запуск супутника WorldView-3 компанії DigitalGlobe.

Детальніше...
 

Семінар «Високі технології для завдань оборони і розвідки»

alt

9 вересня 2014 року компанія «ТВІС» спільно з концерном HEXAGON Geospatial проводить одноденний семінар для силових структур! На семінарі будуть представлені технології отримання видової інформації (БПЛА, супутники, аерофото), виявлення та ідентифікації об’єктів військового призначення, аналітичної роботи з аерокосмічними даними для військових, розвідувальних, охоронних та інших задач.      
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Детальніше...

 

Нові надходження супутникових даних на територію зони АТО

altВсі оператори супутникових систем надвисокої роздільної здатності практично щодня ведуть моніторинг території зони проведення антитерористичної операції. Військові всього світу мають можливість отримати актуальну інформацію від наступних сенсорів: WorldView-1, WorldView-2, WorldView-3, QuickBird, GeoEYE (DigitalGlobe Inc., США), Pleiades-1/2 (AIRBUS, Франція), Kompsat-2/3 (Satrec Initiative, Корея).  

Детальніше...
 

Знімки з супутників місця падіння малайзійського Боїнга-777

altСупутникові знімки зони падіння літака Малайзійських авіаліній від 20 липня 2014 року в районі с. Грабове Донецької області. Територію було знято американськими супутниками WorldView-1, Quickbird та французьким супутником Pleiades.

Детальніше...
 

Американська компанія DigitalGlobe за один день зняла 17000 км2 зони проведення АТО!

Сьогодні, 16 липня 2014 року, американські супутники WorldView-1 та WorldView-2 зняли понад 17 тисяч кілометрів квадратних території зони проведення антитерористичної операції.

Детальніше...
 

Знижка 25% на всі супутникові дані по Донецькій/Луганській областях!

В зв'язку з активізацією воєнних дій в зоні проведення антитерористичної операції, компанія ТВІС оголошує безумовну знижку - 25% на супутникові матеріали високої та надвисокої роздільної здатності для всіх замовлень по Донецькій та Луганській областях. Спеціальна пропозиція діятиме на нову зйомку та архівні дані з 16 липня 2014 року до закінчення операції українських військових в зоні АТО.

Детальніше...
 

Вперед! До мети! Сузір'я супутників SkySat поповнилось ще одним апаратом.

alt     08 липня 2014 року з космодрому Байконур, на борту  ракети-носія "Союз-2.1б" був успішно запущений супутник SkySat-2.

Детальніше...
 

Концерн AIRBUS запустив довгоочікуваний супутник SPOT-7!

30 червня 2014 в 4:22 UTC з Космічного центру імені Джавана Сатіша на о. Шрихарікота фахівцями Індійської організації космічних досліджень здійснено запуск ракети-носія PSLV C-23 з французьким супутником ДЗЗ SPOT-7. В якості попутного вантажу на носії перебували мікросупутники CanX-4, CanX-5, AISat і Velox-1.

Детальніше...
 

Компанія ТВІС взяла участь у конференції партнерів та дистриб'юторів AIRBUS Defense and Space

Конференція проходила протягом двох днів 13-14 травня у конгрес-центрі ім. Пьєра Бодіса у центрі міста Тулуза, Франція. Враховуючи успіх аналогічного заходу в 2013 році, концерн запросив всіх партнерів та реселллерів з різних куточків світу, в тому числі вперше з Латинської Америки.

Детальніше...
 

Конференція «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні» відбулася в Києві!

alt

Вже четвертий рік поспіль компанією ТВІС організовується і проводиться найбільш масштабний захід на ринку геоінформатики та дистанційного зондування України. Форум під об'єднуючою назвою «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», відомий раніше під назвою «День ERDAS/INTERGRAPH», зібрав в київському готелі «Братислава» численних представників українських та зарубіжних організацій, що використовують в своїй роботі геопросторові дані.

Детальніше...

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 6 з 12
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search