Головна
Понеділок, 23 березня 2015, 16:37

Запрошуємо на форум «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні» 27 травня 2015 року!

Компанія ТВІС - офіційний дистриб'ютор HEXAGON Geospatial в Україні - запрошує Вас взяти участь в одноденному бізнес-форумі «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», присвяченому роботі з гепросторовими даними, який відбудеться 27.05.2015р.  в київському готелі "Братислава"  (поруч з метро "Дарниця").

Детальніше...

 
Вівторок, 04 березня 2014, 17:22

Компанія BlackBridge виступить срібним спонсором конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні».

alt


Компанія BlackBridge (раніше відома під назвою RapidEye) виступить срібним спонсором одного з найбільших заходів у сфері ГІС та ДЗЗ - конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», яка відбудеться 27 травня 2015 р. у Києві.

Детальніше...
 
Четвер, 02 квітня 2015, 12:02

Компанія NOKIA HERE виступить срібним спонсором конференції
«Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні».

alt

Компанія NOKIA HERE виступить срібним спонсором одного з найбільших заходів у сфері ГІС та ДЗЗ - конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», яка відбудеться 27 травня 2015 р. у Києві.

Детальніше...
 

Семінар "Геодезичні технології Leica - погляд в майбутнє"В рамках бізнес-форуму «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», 27 травня 2015р.  в київському готелі "Братислава"  (поруч з метро "Дарниця"), в Червоному залі відбудеться семінар «Геодезичні технології Leica - погляд в майбутнє».

Детальніше...
 

Семінар «Високі технології для завдань оборони і розвідки»


В рамках бізнес-форуму «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», 27 травня 2015р.  в київському готелі "Братислава"  (поруч з метро "Дарниця"), в Білому залі відбудеться семінар «Високі технології для завдань оборони і розвідки».

Детальніше...
 

Компанія Canon виступить золотим спонсором конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні».

Компанія Canon виступить золотим спонсором одного з найбільших заходів у сфері ГІС та ДЗЗ - конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», яка відбудеться 27 травня 2015 р. у Києві.

Детальніше...
 

Компанія DEIMOS Imaging виступить срібним спонсором конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні».

Компанія DEIMOS Imaging виступить срібним спонсором одного з найбільших заходів у сфері ГІС та ДЗЗ - конференції «Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні», яка відбудеться 27 травня 2015 р. у Києві.

Детальніше...
 

Компанія ТВІС відвідала ГІС-форум "ОСВІТА. НАУКА. ВИРОБНИЦТВО"


Компанія ТВІС 18-20 березня 2015 року прийняла участь у ГІС-ФОРУМІ «ОСВІТА. НАУКА. ВИРОБНИЦТВО», який відбувся на території Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Детальніше...
 

Знижка на нову зйомку супутника WorldView-3!


Світовий лідер на ринку даних надвисокої роздільної здатності надає унікальну можливість замовити космічні знімки супутника WorldView-3 в найвищій роздільній здатності 30 см на дуже вигідних умовах.

Детальніше...
 

Компанія ТВІС прийняла участь у науково-практичній конференції «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами»

   alt
17-18 березня 2015року компанія «ТВІС» прийняла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами», що відбулася на базі Національного авіаційного університету.
 

Детальніше...
 

Компанія ТВІС відвідала саміт партнерів та дистриб’юторів Hexagon Geospatial регіону EMEA у Варшаві

altНаша компанія мала за честь бути запрошеною на саміт партнерів та дистриб’юторів Hexagon Geospatial регіону EMEA, що відбувся 3-4 лютого 2015 року у Варшаві в готелі Radisson Blue Centrum.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 5 з 12
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search