Головна

Компанія ТВІС відвідала ГІС-форум "ОСВІТА. НАУКА. ВИРОБНИЦТВО"


Компанія ТВІС 18-20 березня 2015 року прийняла участь у ГІС-ФОРУМІ «ОСВІТА. НАУКА. ВИРОБНИЦТВО», який відбувся на території Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Детальніше...
 

Знижка на нову зйомку супутника WorldView-3!


Світовий лідер на ринку даних надвисокої роздільної здатності надає унікальну можливість замовити космічні знімки супутника WorldView-3 в найвищій роздільній здатності 30 см на дуже вигідних умовах.

Детальніше...
 

Компанія ТВІС прийняла участь у науково-практичній конференції «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами»

   alt
17-18 березня 2015року компанія «ТВІС» прийняла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами», що відбулася на базі Національного авіаційного університету.
 

Детальніше...
 

Компанія ТВІС відвідала саміт партнерів та дистриб’юторів Hexagon Geospatial регіону EMEA у Варшаві

altНаша компанія мала за честь бути запрошеною на саміт партнерів та дистриб’юторів Hexagon Geospatial регіону EMEA, що відбувся 3-4 лютого 2015 року у Варшаві в готелі Radisson Blue Centrum.

Детальніше...
 

40 см на піксель! Вперше в Україні дані з супутника WorldView-3: абсолютно нова якість!

alt

06 жовтня 2014 року компанія ТВІС першою в Європі придбала та отримала дані з нового американського супутника WorldView-3. Знімок з даного супутника був зроблений на територію міста Краснодон Луганської області 06.10.2014 року. Роздільна здатність отриманого набору даних є рекордною - 40 см/піксель.

Детальніше...
 

Міжнародна науково-практична конференція "Інтеграція геопросторових даних у дослідженнях природних ресурсів"


Компанія "ТВІС" спільно з Національним університетом біоресурсів і природокористування України проводить Міжнародну науково-практичну конференцію "Інтеграція геопросторових даних у дослідженнях природних ресурсів".

Детальніше...
 

Семінар «Високі технології для завдань оборони і розвідки» відбувся!

alt
 09 вересня 2014 року в готелі «Братислава» відбувся одноденний семінар для силових структур України «Високі технології для завдань оборони та розвідки». Захід організований компанією ТВІС спільно з концерном HEXAGON.

Детальніше...
 

Компанія ТВІС розпочинає продаж знімків з супутникa SkySat

alt

Компанія ТВІС оголосила про початок комерційної експлуатації супутника SkySat, тепер космічні знімки з цього супутника доступні будь-яким користувачам у всьому світі.

Детальніше...

 

Запуск супутника WorldView-3 відбувся!

13 серпня о 18.30 на каліфорнійській авіабазі Ванденберг за допомогою ракети Атлас 5 (Atlas V 401) був здійснений запуск супутника WorldView-3 компанії DigitalGlobe.

Детальніше...
 

Семінар «Високі технології для завдань оборони і розвідки»

alt

9 вересня 2014 року компанія «ТВІС» спільно з концерном HEXAGON Geospatial проводить одноденний семінар для силових структур! На семінарі будуть представлені технології отримання видової інформації (БПЛА, супутники, аерофото), виявлення та ідентифікації об’єктів військового призначення, аналітичної роботи з аерокосмічними даними для військових, розвідувальних, охоронних та інших задач.      
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Детальніше...

 

Нові надходження супутникових даних на територію зони АТО

altВсі оператори супутникових систем надвисокої роздільної здатності практично щодня ведуть моніторинг території зони проведення антитерористичної операції. Військові всього світу мають можливість отримати актуальну інформацію від наступних сенсорів: WorldView-1, WorldView-2, WorldView-3, QuickBird, GeoEYE (DigitalGlobe Inc., США), Pleiades-1/2 (AIRBUS, Франція), Kompsat-2/3 (Satrec Initiative, Корея).  

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 5 з 12
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search