Головна
П'ятниця, 08 червня 2012, 10:41

Оголошується набір слухачів на курси ERDAS

Компанія ТВІС - авторизований партнер ERDAS в Україні - оголошує набір слухачів на курси "Обробка знімків в ERDAS Imagine", "Тематична обробка мультиспектральних знімків". Запрошуються всі бажаючі! Період проведення курсів - 25-27 червня 2012 року.
                                                                                                                              Детальніше...

 
e-mail
Неділя, 20 травня 2012, 16:48

Форум з обробки даних ДЗЗ «День ERDAS в Україні – 2012» відбувся!

altБільш ніж 230 фахівців в області дистанційного зондування Землі та геопросторової інформації відвідали одноденний форум «День ERDAS в Україні - 2012», що пройшов 16 травня у Київському готелі «Братислава». Організатором форуму виступила компанія ТВІС - офіційний дистрибутор ERDAS на території України. Учасники конференції обговорили проблеми і перспективи використання технологій космічної зйомки і супутникових знімків.
 

Детальніше...
 
П'ятниця, 18 травня 2012, 00:00

Cемінар «Професійні геодезичні рішення від компанії «Leica Geosystems» 2012

В рамках конференції «День ERDAS в Україні», яка успішно відбулася 16 травня 2012 року у Київському готелі "Братислава", паралельно, на тому ж поверсі, проходив семінар «Професійні геодезичні рішення від компанії «Leica Geosystems», організований компанією «System Solutions» та центром продажу «L-Trade».
                                                                                                                                       Детальніше...

 
Понеділок, 02 квітня 2012, 00:00

Компанія "Іннотер" виступить срібним спонсором конференції "День ERDAS в Україні"  

altКомпанія «Іннотер-Україна» виступить срібним спонсором конференції «День ERDAS в Україні», яка відбудеться 16 травня в Києві. Організаторами конференції є компанія ТВІС та всесвітньо відомий альянс «Intergraph-ERDAS». В рамках конференції пройдуть семінари, присвячені використанню даних аеро- та космічної зйомки та їх обробки, створенню цифрових карт і баз геоданих на основі технологій ERDAS, а також виставка геодезичних приладів. Будуть представлені зразки космічних знімків, карти та інша продукція, створена на їх основі.

Детальніше...
 
Понеділок, 26 березня 2012, 17:31

Презентація в Національному авіаційному університеті

alt

 22 березня 2012 року представники компанії ТВІС на території Національного авіаційного університету  провели презентацію про застосування супутникових знімків для студентів спеціальностей архітектура, будівництво, землеустрій та кадастр, геоінформаційні системи і технології .

Детальніше...
 
Понеділок, 27 лютого 2012, 13:20

Космічна система "СІЧ-2": півроку на орбіті

altУправління космічним апаратом здійснюється Національним центром управління та випробувань космічних засобів, розташованим поблизу м. Євпаторія. Планування зйомки, прийом і обробку космічних знімків проводить Центр прийому і обробки спеціальної інформації та контролю навігаційного поля Землі, який розташований поблизу м. Дунаївці Хмельницької області.
Планування роботи корисного навантаження КА здійснюється щотижня. При подачі екстрених заявок на зйомку їх виконання здійснюється за час від 1 до 3 діб.

Детальніше...
 
Вівторок, 20 грудня 2011, 00:00

Франція запустила супутник Pleiades-1, роздільна здатність якого 50 см

altРакета-носій «Союз-СТ» з космодрому Куру в Південній Америці в груповому запуску 17 грудня 2011 р. вивела на орбіту новий супутник високодетальної зйомки Pleiades-1 ("Плеяд-1"). Космічний апарат масою 1000 кг виведено на сонячно-синхронну орбіту висотою 694км. Навесні 2012 року, після проходження орбітальних випробувань, супутник почне передавати кольорові зображення Землі з роздільною здатністю до 50 см/піксель.

Детальніше...
 
П'ятниця, 18 листопада 2011, 15:45

Перші курси з обробки мультиспектральних знімків відбулися!

alt

15-17 листопада в приміщенні учбового центру компанії ТВІС (вул.Богатирська, 9) вперше пройшли курси під назвою "Тематична обробка мультиспектральних знімків". В них взяли участь представники трьох організацій - "БЛОМІНФО-ЮКРЕЙН" (Київ), "Технохімкомплект" (Сімферополь) та Українське Товариство Охорони Птахів (Київ).

Детальніше...
 
П'ятниця, 30 вересня 2011, 15:45

Перші курси по ERDAS APOLLO відбулися!

alt

29 вересня в приміщенні учбового центру компанії ТВІС (вул.Богатирська, 9) вперше пройшли курси під назвою "Серверні рішення ERDAS APOLLO 2011". В них взяли участь представники чотирьох організацій - Центру ГІС-Аналітик, ТОВ "Геоматичні рішення", Державного Космічного Агенства України та Міністерства Оборони України.

Детальніше...
 
Четвер, 18 серпня 2011, 09:46

altВідбувся успішний запуск українського супутника "Січ-2"

Напередодні 20-річчя Незалежності нашої держави, 17 серпня 2011 року о 10 годині 12 хв. за київським часом, з пускової бази «Ясний» (Оренбурзька область Російської Федерації) за безпосередньої участі українських спеціалістів було здійснено пуск ракети-носія «Дніпро», яка вивела на орбіту вітчизняний супутник дистанційного зондування Землі «Січ-2», повідомляє прес-служба ДКАУ.

Детальніше...
 
Четвер, 07 липня 2011, 13:00

ERDAS розширює підтримку ArcGIS новою версією ECW-плагіну

alt

ERDAS оголошує про вихід нової версії ECW-плагіну для ArcGIS Desktop. Цей безкоштовний плагін дозволяє читати файли ECW та JP2 форматів, а також приймати ECWP-потоки даних ECW/JP2, що надходять від ERDAS APOLLO.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня1112НаступнаКінець»

Сторінка 11 з 12
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search