Головна
Субота, 01 вересня 2012, 10:00

Партнерство з компанією Intergraph Inc.

alt

Компанія стала дистрибутором американської корпорації Intergraph з правом продажу в Україні програмних продуктів ERDAS IMAGINE, LPS, APOLLO, GeoMedia, ImageStation, ER Mapper. Компанія Intergraph - провідний виробник геопросторових рішень для всіх галузей життєдіяльності людини.

Детальніше...
 
Понеділок, 02 липня 2012, 08:35

Компанія ТВІС взяла участь у Конференції партнерів та користувачів WorldView Global Alliance 2012

Компанія ТВІС взяла участь у Конференції партнерів та користувачів WorldView Global Alliance 2012, яка  відбулася 19-21 червня в Мюнхені. Організаторами конференції виступили компанії DigitalGlobe (США), European Space Imaging (Мюнхен, Німеччина) та Space Imaging Middle East (Дубаі, ОАЕ) — члени WorldView Global Alliance.

Детальніше...
 
Понеділок, 18 червня 2012, 10:05

Компанія ТВІС взяла участь у конференції "Аеропорти - вікно в майбутнє"

15 червня 2012 року на території Національного авіаційного університету відбулася III Міжнародна науково-практична конференція "Аерпорти - вікно в майбутнє", яка була присвячена: актуальним проблемам організації, управління і розвитку аеропортів, їх інфраструктури; технологіям проектування та будівництва об'єктів аеропортів, проектування, реконструкції та експлуатації аеродромів та автошляхів, сучасних аеропортованих технологій; можливостям використання геоінформаційних систем в діяльності аеропортів, транспортної логістики, охорони навколишнього середовища та архітектури аеропортів.  

Детальніше...
 
Понеділок, 11 червня 2012, 11:20

Компанія ТВІС розпочинає продаж знімків з супутника Pleiades-1

Компанія ТВІС оголосила про початок комерційної експлуатації супутника Pleiades-1, тепер космічні знімки з цього супутника доступні будь-яким користувачам у всьому світі.
Дані супутника Pleiades-1 з роздільною здатністю 50 см доступні в двох рівнях обробки: базовому (Primary) і ортотрансформованому (Ortho).
Мінімальне замовлення складає 25 км2. Ціна за 1 км2 архівних даних - 125,00 грн. В ціну входить ПДВ. Ціна нової зйомки за 1км2 - 195, 00 грн. Поставка з архіву - 3 робочих дні.Стандартне вікно збору для нової зйомки - від 10 до 60 робочих днів.
                                                                                                                                                                Детальніше...

 
П'ятниця, 08 червня 2012, 10:41

Оголошується набір слухачів на курси ERDAS

Компанія ТВІС - авторизований партнер ERDAS в Україні - оголошує набір слухачів на курси "Обробка знімків в ERDAS Imagine", "Тематична обробка мультиспектральних знімків". Запрошуються всі бажаючі! Період проведення курсів - 25-27 червня 2012 року.
                                                                                                                              Детальніше...

 
e-mail
Неділя, 20 травня 2012, 16:48

Форум з обробки даних ДЗЗ «День ERDAS в Україні – 2012» відбувся!

altБільш ніж 230 фахівців в області дистанційного зондування Землі та геопросторової інформації відвідали одноденний форум «День ERDAS в Україні - 2012», що пройшов 16 травня у Київському готелі «Братислава». Організатором форуму виступила компанія ТВІС - офіційний дистрибутор ERDAS на території України. Учасники конференції обговорили проблеми і перспективи використання технологій космічної зйомки і супутникових знімків.
 

Детальніше...
 
П'ятниця, 18 травня 2012, 00:00

Cемінар «Професійні геодезичні рішення від компанії «Leica Geosystems» 2012

В рамках конференції «День ERDAS в Україні», яка успішно відбулася 16 травня 2012 року у Київському готелі "Братислава", паралельно, на тому ж поверсі, проходив семінар «Професійні геодезичні рішення від компанії «Leica Geosystems», організований компанією «System Solutions» та центром продажу «L-Trade».
                                                                                                                                       Детальніше...

 
Понеділок, 02 квітня 2012, 00:00

Компанія "Іннотер" виступить срібним спонсором конференції "День ERDAS в Україні"  

altКомпанія «Іннотер-Україна» виступить срібним спонсором конференції «День ERDAS в Україні», яка відбудеться 16 травня в Києві. Організаторами конференції є компанія ТВІС та всесвітньо відомий альянс «Intergraph-ERDAS». В рамках конференції пройдуть семінари, присвячені використанню даних аеро- та космічної зйомки та їх обробки, створенню цифрових карт і баз геоданих на основі технологій ERDAS, а також виставка геодезичних приладів. Будуть представлені зразки космічних знімків, карти та інша продукція, створена на їх основі.

Детальніше...
 
Понеділок, 26 березня 2012, 17:31

Презентація в Національному авіаційному університеті

alt

 22 березня 2012 року представники компанії ТВІС на території Національного авіаційного університету  провели презентацію про застосування супутникових знімків для студентів спеціальностей архітектура, будівництво, землеустрій та кадастр, геоінформаційні системи і технології .

Детальніше...
 
Понеділок, 27 лютого 2012, 13:20

Космічна система "СІЧ-2": півроку на орбіті

altУправління космічним апаратом здійснюється Національним центром управління та випробувань космічних засобів, розташованим поблизу м. Євпаторія. Планування зйомки, прийом і обробку космічних знімків проводить Центр прийому і обробки спеціальної інформації та контролю навігаційного поля Землі, який розташований поблизу м. Дунаївці Хмельницької області.
Планування роботи корисного навантаження КА здійснюється щотижня. При подачі екстрених заявок на зйомку їх виконання здійснюється за час від 1 до 3 діб.

Детальніше...
 
Вівторок, 20 грудня 2011, 00:00

Франція запустила супутник Pleiades-1, роздільна здатність якого 50 см

altРакета-носій «Союз-СТ» з космодрому Куру в Південній Америці в груповому запуску 17 грудня 2011 р. вивела на орбіту новий супутник високодетальної зйомки Pleiades-1 ("Плеяд-1"). Космічний апарат масою 1000 кг виведено на сонячно-синхронну орбіту висотою 694км. Навесні 2012 року, після проходження орбітальних випробувань, супутник почне передавати кольорові зображення Землі з роздільною здатністю до 50 см/піксель.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня1112НаступнаКінець»

Сторінка 11 з 12
Main page info@tvis.com.ua Search info@tvis.com.ua Search